Angličtina od plenek? Proč ne?

Chcete vaše děti vést k pozitivnímu vztahu k cizím jazykům? Začít s angličtinou od nejútlejšího věku není vůbec špatný nápad. Angličtina pro nejmenší je vhodná pro děti od jednoho roku, samozřejmě v doprovodu jednoho z rodičů.

Žena s dětmi sedící na pohovce

Jak baby angličtina vypadáSxc.hu

Angličtina pro děti je úplně jednoduchá a pro děti především zábavná. Přítomný rodič se aktivně zapojuje do výuky angličtiny, podporuje zapojení dítěte jak verbálně, tak i neverbálně. Společně s dítětem se můžete těšit na zábavnou výuku ve formě básniček, písniček a řízených her. Děti se za pomoci rodilého mluvčího a rodiče uči cizí jazyk jako jazyk mateřský, celá výuka totiž probíhá v angličtině. S výukou můžete pokračovat také v domácím prostředí.

Výhody baby angličtiny

Hlavní výhodou je bezesporu nenásilné osvojení si anglického jazyka, děti pak vnímají angličtinu stejně přirozeně jako češtinu. Samozřejmostí je vyškolený rodilý mluvčí. Pokud se rozhodnete s dítětem baby angličtinu navštěvovat, nebude u něj hrozit ostych z používání angličtiny ve škole i v životě. A co gramatika I ta se dá naučit formou her a soutěží.

Vyzkoušejte jazykovou školu English Education, která se specializuje právě na výuku dětí. Pobočky najdete v Olomouci, Brně a Břeclavi. Výhodou je, že kurzy probíhají přímo v mateřských školkách a školách, takže nemusíte mít potíže s přesunem dětí.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 3.0 Počet: 1 Nejlepší: 3 Nejhorší: 3

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies