Biorezonance při léčbě alergií

Biorezonanční terapie na přístroji Bicom  má velké úspěchy nejen v oblasti diagnostiky, ale také léčby alergií. Alergie patří v dnešní době mezi hlavní civilizační choroby. S přístrojem Bicom je možné bezbolestně a bez vedlejších účinků alergie diagnostikovat a léčit.

Ordinace s přístrojem na stole

Na základě výsledků terapií v ošetření alergických onemocnění pomocí biorezonance, vyvinul Dr. Rummel, německý lékař, který se dlouhá léta zabývá biorezonancí, metodu léčby alergických onemocnění a vyvinul na základě svých pozorování také vlastní model příčin vzniku alergií.

žena s kapesníkem u nosu

Základní příčinou vzniku alergické reakce, je podle Dr.Rummela infekce. Existuje sice dědičná připravenost pacienta reagovat alergicky, ale k tomu, aby se nastartovala alergie musí se k dědičné zátěži přidat také přetížení imunity. Přitom hrají velkou roli virové infekce. Druh virového onemocnění pravděpodobně určuje druh alergie. Pro lokalizaci alergického onemocnění není tedy rozhodující dědičnost, nýbrž druh infekce. U dětí, tak může i nevhodný čas očkování nastartovat alergii.

Pokud máte problém s alergií či jiný zdravotní problém, můžete navštívit naši poradnukonzultovat váš problém s profesionální terapeutkou biorezonanční metody BICOM.

 

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 5.0 Počet: 1 Nejlepší: 5 Nejhorší: 5

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies