Boj s horkem

Čekají vás nejteplejší dny roku. Jste na ně připraveni? Umíte se horkému letnímu počasí bránit a odolávat? Zapnutý větrák je nouzovým řešením, dostanete pár tipů, jak zásadně horké počasí zvládnout.
Písečné schody na pláži

Při horku ochlaďte lokty a nohy

Při extrémním horku vám pomůže následující tip. Asi na 5 minut ponořte lokty do chladné až ledové vody. Chcete-li přidat na chladícím efektu, dejte si chladnou koupel nohou. Pokud jste v práci, použijte na nohy chladivý gel. Vyzkoušet můžete různé minerální spreje na pokožku nebo spreje s mentolem sloužící i k dezinfekci nohou.

Horko v neklimatizované místnosti

Musíte-li trávit delší čas v neklimatizované místnosti, autobuse či autě, vezměte si s sebou termosku s kousky ledu. Kdykoliv je to možné (při pocitu horka) přejíždějte termoskou po zátylku, kolem zápěstí a v podkolenních jamkách. Po návratu domů si dejte chladnější sprchu nebo koupel (výše vody by neměla přesáhnout kotníky).
Sprchování či koupel ukončete ochlazením pokožky hlavy a ukončete celé ochlazování masáží.

V horku trpí i obličej

Výborná je minerálka v rozprašovači. Efekt poznáte ihned a můžete ji použít i přes nalíčení (make-up zůstane nedotčen). Minerálku ve spreji koupíte v parfumeriích a drogeriích. Na letní dny je jako stvořená. Hned se budete cítit lépe.
Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 5.0 Počet: 1 Nejlepší: 5 Nejhorší: 5

Souvisejicí články

Vázání na snowboardu

Snowboarding

07.03.2006

Tři kostky cukru

Craving

08.03.2006

Detail plaveckého bazénu

Aqua aerobic

08.03.2006

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2019 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies