Citron a grep - zabijáci kilogramů

Máte rádi grep i citrón? Výborně! Oba plody dokáží zahnat i chuť na sladké a pomáhají tak při hubnutí. Citrón navíc zbavuje tělo nečistot a tudíž je pomocníkem i v boji proti celulitidě!

Rozkrojené žluté citrony

Grep jako zabiják kilogramů

Grapefruity a citróny vám pomohou usnadnit hubnutí. Díky nahořklé chuti grepu zaženete chuť na sladké a pokud si dáte jeden kousek před jídlem, zaplníte žaludek a nesníte už toho tolik. Grep navíc snižuje hladinu cukru v krvi a má nízký obsah kalorií, takže ho můžete sníst kolik chcete.

Citrón jako zabiják kilogramů

O tématu „Hubnutí a citron” jste už možná slyšela. Jak vám tedy k hubnutí citróny pomohou? Kombinace vody, medu a šťávy z citrónu (nebo grepu) je nejlepším nápojem pro zahnání chutě na sladké. Navíc je obrovským zdrojem vitamínů a zbavuje tělo nečistot. Protože citrón napomáhá vylučování nejen toxinů, ale i moči a usazenin, je účinný i v boji proti celulitidě.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Souvisejicí články

Vázání na snowboardu

Snowboarding

07.03.2006

Tři kostky cukru

Craving

08.03.2006

Detail plaveckého bazénu

Aqua aerobic

08.03.2006

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2021 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies