Cvičení pro pozitivní náhled na svět

Věnujte se pravidelné sportovní aktivitě. Přesvědčíte se tak sami o kladném přínosu cvičení pro váš každodenní život. Důležité je ovšem vydržet s pravidelností a nepolevit.
Žena v bílém tričku cvičící kliky

Dobrá nálada a pozitivní náhled na svět díky cvičení

Při sportovních aktivitách se z těla vylučuje hormon zvaný endorfin, ten zapříčiní lepší a uvolněnější náladu. Během doby cvičení se také naučte přestat myslet na problémy v práci, ve škole nebo doma. Vezměte tento čas jako odpočinek pro vaši mysl, která má za úkol jediné, donutit vaše tělo k co nejlepšímu sportovnímu výkonu.

Krásná postava - fitness místo diety

Místo stresování a omezování se drastickými dietami si radši v pohodě a klidu zatrénujte. Čím více pohybu a pobytu na čerstvém vzduchu, tím více si toho můžete dovolit sníst. A to vše při zachování krásné sportovní postavy. Není důležité se strhat ani zbytečně přemáhat. Zcela jistě postačí zvolit si oblíbenou sportovní činnost a pravidelně se jí věnovat.

Cvičení pro úspěch v dnešním světě

Lidé věnující se pravidelně fyzicky náročným aktivitám jsou nejen odolnější fyzicky, ale také po duševní stránce. Dobrovolná tvrdá dřina a postupné zlepšování v nás pěstují vlastnosti jako jsou disciplína, výdrž či snaha. Tyto vlastnosti v dnešním pohodlném světě mnohým lidem bohužel nic neříkají.

Další pozitivní výsledky cvičení

  • Dle studie z Kanady bylo zjištěno, že ženy cvičící denně alespoň po dobu 20 minut, se mohou těšit většímu potěšení ze sexu, než ženy lenivé.
  • Moc změnit vlastní tělo k lepšímu.
  • Kvalitnější spánek a snadnější usínání.
  • Zlepšení paměti a pracovního výkonu v zaměstnání.
  • Pravidelně cvičící muži nemají problémy s nadváhou ani s funkcí rozmnožovacího ústrojí.
Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 5.0 Počet: 1 Nejlepší: 5 Nejhorší: 5

Souvisejicí články

Vázání na snowboardu

Snowboarding

07.03.2006

Tři kostky cukru

Craving

08.03.2006

Detail plaveckého bazénu

Aqua aerobic

08.03.2006

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2021 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies