Diety českých celebrit - jak hubnou české krásky

Zajímá vás, jak si udržuje svou krásnou štíhlou postavu Gábina Partyšová, Mahulena Bočanová, Tereza Maxová, Alice Bendová či Petra Němcová? My to víme. Čtěte dále a dozvíte se více.

Modelka Petra Němcová

Dieta Alice Bendové

Alice je krásná žena již od přírody, jak sama říká, i kdyby dietu držet chtěla, tak ji stejně poruší. Důležité je jíst od každého druhu něco, samozřejmě s mírou. Svým pracovním vytížením a péčí o syna si zajišťuje dostatek pohybu a tudíž i dokonalé křivky.

Gábina Partyšová a její dieta

Také se divíte, že Gábina je pár měsíců po porodu ještě krásnější a štíhlejší než předtím? Zajímá vás, jaké má na to fígle? Tak to vás musíme zklamat, jak sama Gábina říká, k dokonalé línii ji stačí pečovat o jejího syna – Kristiána. Takže její rada zní: "Pořiďte si dítě"!

Dieta Mahuleny Bočanové

Dokonalé tělo, jaké má Mahulena, by ji mohla závidět leckterá „dvacítka“. Žádné rafinované diety za její dokonalostí nejsou, Mahulena se v jídle nijak drasticky neomezuje. Hubne především pohybem a tancem, kterému se věnuje už od dětství.

Sexy modelka Tereza Maxová a její rady k udržení dokonalé postavy

Pokud chcete mít tak krásnou postavu, jako má Tereza Maxová, měli byste se řídit následujícími pravidly: Poslouchejte své tělo. Jezte, na co máte chuť (samozřejmě s mírou), dejte se na pravidla ájurvédy.

Jezte středně po ránu, až se nastartuje metabolismus. Dopřejte si vydatnější oběd (hodně pestré zeleniny, maso nebo rybu) a na večer si dopřejte už jen něco lehkého. Vyhýbejte se bílé mouce, mléčným výrobkům, sladkostem. Samozřejmě je zapotřebí také dostatek pohybu.

Petra Němcová a tajemství její krásy – zapomeňte na jednostranné diety

Krásná a štíhlá Petra Němcová si ohledně své postavy dost vytrpěla. Proto z vlastní zkušenosti říká: „Vyvarujte se hlavně jednostranných diet na bázi ovoce či zeleniny, drastických hubnoucích preparátů a také projímadel“.

Období, kdy se živila jen ovocem a používala hubnoucí přípravky, včetně projímadel, se negativně podepsalo na jejím zdraví. Nyní preferuje zdravou stravu a dostatek pohybu.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 5.0 Počet: 1 Nejlepší: 5 Nejhorší: 5

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies