Diety – jehličky do ucha nebo balónek do břicha?

Metod, prostředků a různých diet, zaručujících nám zhubnutí je stále více. Které jsou ovšem ideální pro vás, musíte vyzkoušet sami. Na každého tyto způsoby však zabírají rozdílným způsobem.

Ženské břicho vedle papriky,rajčat a cibule

Dieta a hubnutí pomocí ušní akupunktury

Z velké části spočívá problém s hubnutím ve stresu a nervozitě, kdy prostě chceme zajíst problémy všedního dne. Proto se s dietními opatřeními začala užívat ušní akupunktura. Jehly napomáhají při zmírnění stresu a pozitivně působí při regulaci samotného organismu. Dále pak zmírní produkci žaludečních šťáv a odstraní stres způsobený hladověním.

Pro samotné první provedení akupunktury, je zapotřebí předem nejíst 24 hodin. To napomůže ke správnému určení míst aplikace jehel. Samotná akupunktura vás tedy nezachrání, je zapotřebí i vlastního rozhodnutí a dodržování určené diety.

Jak přestat nadměrně jíst – balónek do břicha

Stále větší popularitě se těší nová metoda redukce hmotnosti pacientů. Spočívá v endoskopickém zavedení takzvaného „balónku” přes jícen do žaludku. Tam se pak naplní tekutinou a zaplní tak část prostoru v žaludku. Na samotné přejídání pak nebudete mít chuť, díky pocitu nasycenosti, který vyvolá tekutina umístěná v žaludku.

Zdraví - zázračné balíčky

Existuje stále více způsobů, kterými se lidé snaží zhubnout. Za obezitu, která postihuje stále větší část české populace ovšem převážně může nedodržování životosprávy a málo aktivního pohybu. Proto všechny potravinové doplňky a zázračné balíčky, jež mají přinést úspěch, se míjí účinkem. Bez alespoň částečné změny životního stylu to prostě nebude fungovat.

Zdravé stravovací návyky

Přirozenou a zaručenou cestou v léčbě nadváhy, je osvojení si zdravých stravovacích návyků. Je dokázáno, že je zapotřebí omezit nejen příjem tuků, ale i cukrů a naopak zajistit dostatečný příjem bílkovin.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Souvisejicí články

Vázání na snowboardu

Snowboarding

07.03.2006

Tři kostky cukru

Craving

08.03.2006

Detail plaveckého bazénu

Aqua aerobic

08.03.2006

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2020 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies