Domácí oblečení, které zaručeně zničí vztah!

Jste mladý zamilovaný pár a nebo již dlouholetí manželé? Tak i tak, jedna věc zaručeně zničí vztah v každém věku – tou věcí je domácí oblečení! Zamyslete se nad tím, jak se doma oblékáte…

Muž šťourající se v uchu

Domácí oblečení ovlivňuje partnerské vztahy!

Jen si vzpomeňte na to, jak jste se před prvními schůzkami se svým partnerem či partnerkou „šlechtili“. Hodinový pobyt ve vaně, půlhodinka strávená výběrem vhodného oblečení a další čas strávený u zrcadla byl na každodením programu… a to vše jen kvůli toho, abyste se svému protějšku zalíbili.

Pokud jste se svým partnerem již delší dobu, případně spolu bydlíte, určitě nám dáte za pravdu, že snaha vypadat před tím druhým co nejlépe, pomalu ale jistě upadá. Dokonale vyžehlené kalhoty se rázem mění ve vytahané tepláky, skvělé padnoucí tričko za otrhané týden nošené „cosi“, co se ani slovy nedá popsat, dokonalý účes ve vrabčí hnízdo, a tak bychom mohli pokračovat dále.

Co si budeme namlouvat, s postupem času k tomuto stádiu dospějí téměř všechny vztahy… Co si mnozí ovšem neuvědomujeme je to, že právě naše oblečení může být příčinou uvadajícího vztahu. Ano, je to tak.

Ženy, muži, sexappeal – ve vytahaných teplákách na nikoho dojem neuděláte!

Ženy ve vytahaných teplákách, pleťovou maskou na tváři a natáčkách ve vlasech určitě na nikoho dojem neudělají. Ovšem, kdyby se právě tyto ženy oblékly pohodlně a přitom elegantně, přirozeně si učesaly vlasy a decentně nalíčily, vypadali by nejen lépe, ale také přitažlivěji.

Samozřejmě nesmíme zapomenout také na muže. Zpocené a otrhané triko zastrčené ve spodním prádle, které je navíc děravé (v lepších případech děrované vytahané tepláky) a ponožky vytažené až ke kolenům, nejsou zrovna domácím oblečením, které by na někoho udělalo dojem…

Nic se nemá přehánět…

Jak již z výše uvedeného textu vyplývá, nic by se nemělo hnát až do extrému. Pokud si chcete svůj vztah s partnerem udržet, snažte se i doma vypadat trochu k světu. Nemusíte se zrovna doma promenádovat v obleku od Armaniho nebo ve večerní róbě od Gucciho, naopak ani v již zmiňovaných tradičních domácích modelech. Zkrátka, najděte si zlatou střední cestu.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies