Elektronická cigareta

Chcete přestat kouřit, ale nedaří se to? Možná taky chcete ušetřit nějaké peníze za krabičky cigaret. S oběma problémy vám může pomoci elektronická cigareta. Už jste o jejím pořízení přemýšleli? Není to špatná věc. 

Elektronická cigareta

barevné varianty e-cigaretStále známější a oblíbenější

Je to tak, používání elektronické cigarety se těší stále větší oblibě, asi hlavně proto, že jde o zdravější alternativu kouření. Zapomeňte na oxid uhelnatý, dehet a další 4000 karcinogenních látek, které klasická hořící cigareta produkuje. 

S elektronickou cigaretou se samozřejmě také zbavíte nepříjemného cigaretového dechu a ani vaše oblečení nebude cítit kouřem. Už nebude potřebovat ani popelník na cigaretové nedopalky, zapalovače a zápalky. 

Elektronická cigareta nehoří

Smradlavý popelník bude minulostí. S klidným svědomím budete moci doma uvítat nekuřácké návštěvy, kterým dým z cigaret určitě vždycky vadil. Možná proto k vám nechodili tak často na návštěvu. Už se nebudete muset stydět podat jim ruku, na které se podepsaly tabákové skvrny a pach. I vy se budete s elektronickou cigaretou cítit mnohem příjemněji.

Uspokojí každého kuřákanaplňování e-cigarety

Elektronická cigareta uspokojí i toho nejnáročnějšího a nejnáruživějšího kuřáka. Můžete si vybrat a používat cigaretu s nikotinovou, ale také beznikotinovou náplní.  Je docelá velká pravděpodobnost, že s elektronickou cigaretou se postupně odnaučíte kouřit úplně a navždy.

Pokud přejdete od klasických cigaret k cigaretě elektronické, už po krátké době si všimnete změn. Půjde o krásu i o zdraví. Vaše pleť bude vypadat mnohem lépe a vaše plíce konečně začnou pracovat na plné obrátky. Budete cítit příval energie. Ta změna určitě stojí alespoň za zkoušku. 

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 5.0 Počet: 1 Nejlepší: 5 Nejhorší: 5

Souvisejicí články

Vázání na snowboardu

Snowboarding

07.03.2006

Tři kostky cukru

Craving

08.03.2006

Detail plaveckého bazénu

Aqua aerobic

08.03.2006

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2020 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies