Exhibicionismus

Slovo exhibicionismus dnes lidé používají ve smyslu výstředního chování. Jedná se přitom o sexuální odchylku, při níž má postižený nutkání obnažovat své genitálie na veřejnosti nebo při tom i masturbovat.
Muž s odhaleným břichem

Exhibicionismus

je sexuální porucha člověka, který se rád na veřejnosti obnažuje před jinými ženami. Toto konání je často provázeno onanií. U některých exhibicionistů se toto nutkání objevuje jen někdy (většinou v době nějaké krize), někteří jím trpí permanentně. V normálním životě přitom může být takový člověk velmi plachý a bázlivý.

Exhibicionista a jeho exhibice

Exhibicionista se svými objekty obvykle nenavazuje žádný kontakt, pouze na sebe upozorní písknutím či odkašláním nebo vám znenadání zastoupí cestu. K sexuálnímu vzrušení mu stačí pohled kolemjdoucí ženy či dívky. Nepřipouští si, že jej objekt eroticky nevnímá. Touží po pozitivní reakci. Pokud je reakce opačná (žena vykřikne zděšením nebo na ni lze znát opovržení), jeho napětí opadne a zůstává jen pocit zahanbení. Přesto se exhibicionista neudrží, aby svou exhibici znovu nezopakoval. Zkouší to tak dlouho, dokud se nedočká vytoužené reakce. Masturbovat může během odhalení svého genitálu, chvíli před ním nebo při zpětném představování prožité exhibice. Exhibicionisté jsou převážně muži.
Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 3.0 Počet: 1 Nejlepší: 3 Nejhorší: 3

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies