Extravagance se nosí!

Nechcete být šedá myška, ale bojíte se v módě příliš odvázat? Extravagantní můžete být i s pomocí výraznějších módních doplňků či netradičních barev. Nebojte se experimentovat. Buďte nepřehlédnutelná!

Barevná bota

Extravagantní barvy jsou in

Vsaďte na výrazné barvy. Zvláště in jsou s přicházejícím jarem křiklavé odstíny zelené, fialové, růžové a žluté. Nebojte se ani lesku – lesklými kabelkami a botami krok vedle rozhodně neuděláte.

Kombinujte chytře

Milujete teplo a nemůžete se dočkat, až si budete moci obléci šaty? Na nic nečekejte! Buďte rafinovaná a zkombinujte šaty nad kolena s úzkými černými kalhotami, doplňte sakem v barvě kalhot. Elegantně působí také asymetrické šaty či halenky s jedním rukávem a odhaleným ramenem na druhé straně.

Chladu prvních jarních dnů můžete odolávat také s pomocí výrazných punčocháčů – nosí se barevné, kostkované, s nejrůznějšími vzory.

Extravagantní líčení a účesy

K extravagantnímu stylu patří i extravagantní účesy a líčení. Nikdy však všechno dohromady! Je třeba si rozmyslet, zda chcete být středem pozornosti díky svému oblečení nebo účesu a líčení. Hranice mezi extravagancí a „přeplácaností“ je pak velmi tenká. K vytvoření extravagantního účesu nepotřebujete vždy nutně kadeřníka.

Například stáhnout vlasy jen na jednu stranu nebo vytvořit divoké vlny zvládnete i sami. Moderní je také vlna vyčesaná na temeni hlavy – opticky vám prodlouží obličej. Nebojte se ani asymetrie – ať už ve střihu či účesu.

Co se líčení týče, radím svěřit se do rukou odborníka. Pro normální denní nošení není extravagantní make-up vhodný. Chcete-li jen jemnou extravaganci, vyzkoušejte třpytky, barevné oční linky nebo umělé řasy.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 5.0 Počet: 1 Nejlepší: 5 Nejhorší: 5

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies