Fitness bruslení

Chcete si užít sluníčka, pořádně protáhnout svaly a ještě se pobavit? Pak je pro vás in-line bruslení jako dělané! A chcete-li také zhubnout, s fitness bruslením půjdou kilogramy dolů jedna radost.

Kolečková brusle na zemi

Fitness bruslení

Fitness styl bruslení vyznávají především městští bruslaři a ti, kteří si chtějí dát řádně do těla a posílit svaly i kondici. Jezdí se na in-line dráhách nebo cyklostezkách intenzivnější formou než u bruslení klasického.

Co potřebujeme k fitness bruslení

K fitness bruslení potřebujete především perfektně padnoucí brusle, pohodlné oblečení, láhev s vodou a dostatek odhodlání. Na fitness bruslení si netroufejte, pokud jste teprve začátečníci. Nezapomínejte ani na ochranné pomůcky jako je helma, kolenní chrániče nebo rukavice. Po jízdě se dobře protáhněte.

Fitness bruslení – rychlé hubnutí a dobrá kondice

Inline bruslením posilujete svaly dolních končetin, ale také svaly břišní a zádové. Pokud budete jezdit déle než 20 minut, spalujete také tuky – za půl hodiny bruslení spálíte cca 200 kcal. Inline bruslením nezatěžujete klouby jako třeba při běhání a posilujete přitom svaly dolních končetin více než při jízdě na kole. Trénink poskytujete také srdci a celkově si zvyšujete kondici.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 3.5 Počet: 2 Nejlepší: 5 Nejhorší: 2

Souvisejicí články

Vázání na snowboardu

Snowboarding

07.03.2006

Tři kostky cukru

Craving

08.03.2006

Detail plaveckého bazénu

Aqua aerobic

08.03.2006

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2020 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies