Fitness bruslení

Chcete si užít sluníčka, pořádně protáhnout svaly a ještě se pobavit? Pak je pro vás in-line bruslení jako dělané! A chcete-li také zhubnout, s fitness bruslením půjdou kilogramy dolů jedna radost.

Kolečková brusle na zemi

Fitness bruslení

Fitness styl bruslení vyznávají především městští bruslaři a ti, kteří si chtějí dát řádně do těla a posílit svaly i kondici. Jezdí se na in-line dráhách nebo cyklostezkách intenzivnější formou než u bruslení klasického.

Co potřebujeme k fitness bruslení

K fitness bruslení potřebujete především perfektně padnoucí brusle, pohodlné oblečení, láhev s vodou a dostatek odhodlání. Na fitness bruslení si netroufejte, pokud jste teprve začátečníci. Nezapomínejte ani na ochranné pomůcky jako je helma, kolenní chrániče nebo rukavice. Po jízdě se dobře protáhněte.

Fitness bruslení – rychlé hubnutí a dobrá kondice

Inline bruslením posilujete svaly dolních končetin, ale také svaly břišní a zádové. Pokud budete jezdit déle než 20 minut, spalujete také tuky – za půl hodiny bruslení spálíte cca 200 kcal. Inline bruslením nezatěžujete klouby jako třeba při běhání a posilujete přitom svaly dolních končetin více než při jízdě na kole. Trénink poskytujete také srdci a celkově si zvyšujete kondici.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 3.5 Počet: 2 Nejlepší: 5 Nejhorší: 2

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies