Hrajte o vstupenky na Corny Wellness Marathon

Chcete vidět zakladatele Zumby Beto Pereze a zacvičit si s ním? Soutěžte s námi a možná právě na vás se štěstí v soutěži usměje. Držíme palce!

Lidé cvičící podle muže na pódiu

10. ročník Corny Wellness Marathonu

Jste příznivci zdravého a aktivního životního stylu? Pak si 7. května v O2 aréně přijdete na své. Oblíbený wellness festival vypukne v 10:00 v O2 Aréně. V rámci CORNY Wellness Marathonu si budete moci vyzkoušet atraktivní trendy cvičení pod vedením špičkových trenérů, jako jsou např. evropská hvězda Julio Papi (několikrát zvolen instruktorem roku), trojnásobní mistři světa v aerobiku Holzer, Valouch, Strakoš nebo oblíbení lektoři Lenka Velínská a Roman Ondrášek.

Ovšem největší hvězdou bude zakladatel stále více oblíbené Zumby – Kolumbijec Beto Perez! Od 11:00-13:00 budete mít tak jedinečnou šanci „zazumbovat“ si s tím nejpovolanějším! Autogramiáda Beto Pereze, bude probíhat mezi 16. a 17. hodinou v OC Harfa.
Dále můžete navštívit edukační workshopy nebo si zajet SchwinnCyclingConvention. V rámci akce proběhne i prodejní wellness výstava výrobků a služeb a módní přehlídka v podání miss. Můžete si dokonce odnést nějakou výhru z tomboly. Pro maminky je zajištěno hlídání dětí v dětském koutku. Parkování zdarma nabízí OC Harfa (vedle O2 Areny).
Podlehněte ničím nenahraditelné energii vyplavených endorfínů, neboli hormonů štěstí. Hoďte všechny starosti za hlavu a přijďte si pročistit tělo i mysl na CORNY WellnessMarathon!

Co můžete vyhrát?

Pokud se na vás štěstí usměje, čekají na vás dvě vstupenky v hodnotě 750 Kč na 10. ročník CornyWellnessMarathonu a balíček výrobků Corny. Stačí zodpovědět jednoduchou otázku:

Kdo je zakladatelem Zumby?

Své odpovědi odesílejte nejpozději do 25. 4. 2011 na soutěžní email:

soutez@emagaziny.cz

A kdo vyhrává?

Dvě vstupenky a balíček s výrobky Corny vyhrává každý stý email se správnou odpovědí.

Všeobecné podmínky soutěže

1) Veškeré soutěže probíhající na internetových portálech mineralfit.cz, chovatelka.cz a samuraj.cz jsou vyhodnocovány odbornou porotou redakčního týmu, vyhodnocování neprobíhá formou loterie.

2) Příspěvky do soutěží, soutěžní odpovědi a fotografie posílejte na soutěžní e-mail soutez@emagaziny.cz (do předmětu e-mailu vždy uvádějte název příslušné soutěže). Fotografie nesmí přesáhnout velikost 0,5 MB a budou posílány ve formátu JPG. Soutěžní příspěvky se nevracejí.

3) V případě soutěží, u kterých soutěžící posílají fotografie, náměty, vtipy a jiné práce tvůrčího charakteru, bude vždy 10 nejlepších prací s udáním autora zveřejněno na internetových stránkách.

4) Soutěžícím se rozumí fyzická osoba, která se může jedné soutěže zúčastnit pouze jednou. V jiném případě si zřizovatel soutěže vyhrazuje právo soutěžícího z dané soutěže vyloučit.

5) Veškeré soutěžní odpovědi, fotografie a jiné práce, které podléhají vyhodnocení, nesmí být v rozporu s platným zákonem o autorských právech. Poruší-li soutěžící tento zákon, bude za případné důsledky odpovědný.

6) Soutěžící nebo jeho zákonný zástupce má povinnost uvést své jméno a příjmení, rok narození, platnou e-mailovou adresu (pokud nějakou vlastní), telefonní kontakt a poštovní adresu.

7) Výhry ze soutěží budou odeslány na poštovní adresu do 14 dnů od skončení soutěže. V případě, že soutěžící výhru z jakéhokoliv důvodu odmítne, bude výhra automaticky přesunuta na dalšího výherce v pořadí. Výsledky dané soutěže se účastníci soutěží dozví do tří dnů od ukončení soutěže, a to na internetových stránkách daného magazínu, na kterém soutěž probíhala.

8) Zřizovatel soutěže si vyhrazuje právo zachovávat kontaktníinformace o soutěžících.

 

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 3.0 Počet: 1 Nejlepší: 3 Nejhorší: 3

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2023 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies