Hrajte s námi o cvičení s Online Fitness!

Chtěly byste zhubnout, vytvarovat si postavu, ale nemáte čas chodit do fitka? Cvičte doma! Že to není tak jednoduché, jak to vypadá? Mýlíte se! Díky Online Fitness můžete i vy vypadat jako modelka!

Žena cvičící v domácím prostředí

Každá žena s ní o tom, jak by bylo skvělé, kdyby byla hubená. My jsme se rozhodli z vašich snů udělat realitu, a proto ve spolupráci s Online Fitness vyhlašujeme soutěž!

Soutěžní otázka: V čem spočívá princip tabaty? Odpověď naleznete na stránkách Online Fitness.

Pro tři z vás, kteří zašlou správnou odpověď na soutěžní otázku na email soutez@emagaziny.cz, jsou připraveny poukazy na cvičení s Online Fitness. Soutěž probíhá do konce měsíce března, vyhlášení vítězů tedy proběhne 1.4.2014! 

Výhrou budou oceněni ti, jejichž email bude doručen jako 250, 500 a 1000 v pořadí, přičemž první cenu získává 1000 doručený mail.

Všeobecné podmínky soutěže
1. Veškeré soutěže probíhající na internetových portálech mineralfit.cz, chovatelka.cz a samuraj.cz jsou vyhodnocovány odbornou porotou redakčního týmu, vyhodnocování neprobíhá formou loterie.
2. Příspěvky do soutěží, soutěžní odpovědi a fotografie posílejte na soutěžní e-mail soutez@emagaziny.cz (do předmětu e-mailu vždy uvádějte název příslušné soutěže). Fotografie nesmí přesáhnout velikost 0,5 MB a budou posílány ve formátu JPG. Soutěžní příspěvky se nevracejí.
3. V případě soutěží, u kterých soutěžící posílají fotografie, náměty, vtipy a jiné práce tvůrčího charakteru, bude vždy 10 nejlepších prací s udáním autora zveřejněno na internetových stránkách.
4. Soutěžícím se rozumí fyzická osoba, která se může jedné soutěže zúčastnit pouze jednou. V jiném případě si zřizovatel soutěže vyhrazuje právo soutěžícího z dané soutěže vyloučit.
5. Veškeré soutěžní odpovědi, fotografie a jiné práce, které podléhají vyhodnocení, nesmí být v rozporu s platným zákonem o autorských právech. Poruší-li soutěžící tento zákon, bude za případné důsledky odpovědný.
6. Soutěžící nebo jeho zákonný zástupce má povinnost uvést své jméno a příjmení, rok narození, platnou
e-mailovou adresu (pokud nějakou vlastní), telefonní kontakt a poštovní adresu.
7. Výhry ze soutěží budou odeslány na poštovní adresu do 14 dnů od skončení soutěže. V případě, že soutěžící výhru z jakéhokoliv důvodu odmítne, bude výhra automaticky přesunuta na dalšího výherce v pořadí. O výsledcích dané soutěže budou její účastníci informováni do tří dnů od ukončení soutěže, a to na internetových stránkách daného magazínu, na němž soutěž probíhala.
8. Zřizovatel soutěže si vyhrazuje právo zachovávat kontaktní informace o soutěžících.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 5.0 Počet: 1 Nejlepší: 5 Nejhorší: 5

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies