Hubnutí a celulitida? Řešením je HypoxiTrainer!

Boj proti tzv. pomerančové kůži prohrává většina z nás. Zkoušíme různé masti, masáže, cviky, ale výsledek žádný. Jak je to možné? Do oblastí, kde se tvoří celulitida, se dostává málo krve, a to i během cvičení. Existuje však způsob, jak tento stav změnit.

Bílý míč na relaxaci

Celulitida – proč se jí nemůžeme zbavit?

Ukázalo se, že oblasti, kde se tvoří celulitida, jsou méně prokrvené než ostatní části těla. A ve slabě prokrvených partiích se tuky nemohou spalovat. I když budete cvičit každý den, dostatek krve do těchto oblastí nedostanete.

Celulitida a její odstranění

Jak se tedy celulitidy zbavit jednou provždy? Odpověď je jednoduchá. Dostat do problémových partií, tedy hlavně do oblastí stehen a zadečku, více krve. Rakouský přístroj HypoxiTrainer vytváří během jednoduchého cvičení střídání podtlaku a přetlaku, díky kterému se prokrvení tukové tkáně výrazně zvyšuje a odbourávání tuku je tak konečně možné.

Hubnutí díky přístroji HypoxiTrainer

HypoxiTrainer je po bedra sahající podtlaková komora s lehátkem. Při hypoxitrainingu ležíte na zádech, chodidla máte vložena do šlapadel a do pasu jste přikryta vakuovým poklopem. V průběhu procedury mírně šlapete jako na kole, aby se problémové partie zahřály. Střídání podtlaku a přetlaku zajistí, že se okysličená krev do těchto partií opravdu dostane. Terapie vyžaduje dvanáct až patnáct aplikací HypoxiTraineru. Jeden Hypoxitraining trvá 30 minut.

HypoxiTrainer a celebrity

Účinky HypoxiTraineru si pochvalují i celebrity. Vyzkoušela jej například i Naďa Konvalinková nebo Gabriela Partyšová. V Brně dokonce založila vlastní Hypoxi studio světoznámá atletka Šárka Kašpárková.

HypoxiTrainer v České republice

Pokud uvažujete o HypoxiTrainingu, můžete před konečným rozhodnutím podstoupit desetiminutovou zkušební „jízdu”.

Vacunaut Systém

Funguje na podobném principu jako HypoxiTrainer. Během této procedury máte na sobě vakuový oblek a plynulou chůzí šlapete po páse. Díky kombinace aerobního cvičení a podtlaku v obleku jsou odbourávány tuky především v oblasti břicha a boků.

VacuMassage

VacuMassage je v podstatě masáž těla podtlakem pomocí baněk umístěných ve vakuovém obleku. Díky podtlaku dochází k lepšímu prokrvení problémových partií těla a tuk je takto snadno odbouráván. VacuMassage se pro lepší a rychlejší účinek doporučuje kombinovat s HypoxiTrainerem. 

Simona Krainová a VacuMassage

VacuMassage si oblíbila i naše známá modelka Simona Krainová.

Kyslíková terapie

Špatně okysličená krev má za následek snížení obranyschopnosti organismu a tím i mnohé zdravotní potíže. V dnešní době bohužel stoprocentně čistý kyslík nenajdeme ani u moře nebo na horách. Můžete jej však získat díky kyslíkové terapii. Výsledkem je zvýšení odolnosti nejen proti infekcím, ale také proti nádorovým onemocněním a jiným nemocem a zlepšení stávajících zdravotních obtíží.

Lymfatické masáže

Lymfatická masáž je prováděna přístrojem Lymfolen. Jedná se o návleky, kterými se vhání do těla tlak. Masážním tlakem jsou ve tkáním aktivovány odpadní látky, které pak odvádí tělo ven. Lymfodrenáž posiluje imunitní systém, pomáhá odstraňovat celulitidu i přebytečné tuky.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 3.0 Počet: 1 Nejlepší: 3 Nejhorší: 3

Souvisejicí články

Vázání na snowboardu

Snowboarding

07.03.2006

Tři kostky cukru

Craving

08.03.2006

Detail plaveckého bazénu

Aqua aerobic

08.03.2006

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2020 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies