Hubnutí – nová, revoluční metoda!

Problém obezity je spojen nejen s estetickými, ale především také se zdravotními problémy. Obézním lidem ale nyní svitla naděje: nová revoluční metoda hubnutí, tzv. BIB systém.

Odraz oblohy ve věštecké kouli

BIB systém - silikonový balónek v žaludku

BIB systém je nová, účinná metoda k léčbě obezity. Lékař vám do žaludku zavede měkký silikonový balonek, díky kterému budete mít permanentní pocit sytosti a menší potřebu jíst. Balonek vám může takto pomáhat zhubnout po dobu šesti měsíců. Pak se musí odstranit.

BIB systém a jeho účinky

Váhové úbytky se pohybují v rozmezí 20 – 30 kg za 6 měsíců.

Zavedení balónku

Po vstupním vyšetření jícnu a žaludku vám lékař pomocí endoskopu zavede vypuštěný balonek přes ústa a jícen do žaludku. Teprve po umístění do žaludku se naplní fyziologickým roztokem (500 - 800 ml). Balonek v něm bude plavat a nehrozí, že by se postoupil do střev. Zavedení trvá maximálně 30 minut. Výkon se provádí ambulantně (bez hospitalizace) v lehkém uspání. Po zákroku vás lékař bude chvíli sledovat, pak vás pustí domů.

Odstranění balónku

Balonek se odstraní zavedením endoskopu přes ústa do žaludku. Pomocí endoskopu se balónek propíchne a tekutina odsaje. Vyprázdněný balónek se vyjme opět přes ústa.

BIB systém a nežádoucí účinky

Bezprostředně po zavedení balonku do žaludku budete možná trpět nevolností a pocitem na zvracení. Po několika dnech však tyto negativní účinky samy odezní.

BIB systém a rizika

Objevit se mohou vřídky nebo rozmnožení bakterií, ve vyjímečných případech může dojít k samovolnému vyprázdnění balónku. Protože je naplněn modrou tekutinou, rozpoznáte jeho prasknutí tak, že se vaše moč zabarví do modra. Pak je nutno balónek okamžitě odstranit. K prasknutí balonku nedojde, pokud se pacient nechová rizikově (např. si nechá balonek odstranit po delší době než po 6 měsících).

BIB systém - pro koho není určen

BIB systém nesmí být zaveden lidem nad 60 let, pacientům, kteří prodělali mozkovou příhodu nebo nádorové onemocnění a lidem trpícím srdečním onemocněním. BIB systém není určen ani těm, kteří chtějí zhubnout, ale netrpí obezitou. Pokud mezi tyto lidi patříte, vyzkoušejte jinou metodu, která bude šetrná k vašemu zdravotnímu stavu. Vynikající je např. čistě přírodní minerální kúra Hollywood Mineral Fit Slim, která detoxikuje a zeštíhluje zároveň.

BIB systém a cena

Cena za zavedení BIB systému se pohybuje kolem 30 000 Kč.

 

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 5.0 Počet: 1 Nejlepší: 5 Nejhorší: 5

Souvisejicí články

Vázání na snowboardu

Snowboarding

07.03.2006

Tři kostky cukru

Craving

08.03.2006

Detail plaveckého bazénu

Aqua aerobic

08.03.2006

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2020 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies