Hubnutí pomocí injekce s oxyntomodulinem

Profesor Steve Bloom označil tento objev jako naději pro boj s lavinově se šířící světovou obezitu u lidí. Injekce na hubnutí pomáhají pacientům, aby nevnímali hlad. Kontrolní skupina zhubnula v průměru o 2,3 Kg za měsíc.

Ženská tvář u stromu

Hubnutí pomocí injekce s oxyntomodulinem

Injekce na hubnutí pomáhají pacientům, aby nevnímali hlad. Britští vědci vyvinuli novou léčbu pro otylé a obézní lidi. Principem této léčby je injekční aplikace zažívacího hormonu oxyntomodulinu.

Profesor Steve Bloom označil tento objev jako naději pro boj s lavinově se šířící světovou obezitu u lidí. Při testech na lidech byl dosažen zajímavý výsledek.

Výsledky průzkumů prokázali že ..

Kontrolní skupina zhubnula v průměru o 2,3 Kg za měsíc. O tomto testu informoval žurnál Diabetes, který rovněž prozradil, že na trh se tento produkt dostane přibližně v roce 2010. Již nyní se uvažuje o zpříjemnění aplikace v nanotechnologických ústních nebo nosních sprejích.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 3.0 Počet: 1 Nejlepší: 3 Nejhorší: 3

Souvisejicí články

Vázání na snowboardu

Snowboarding

07.03.2006

Tři kostky cukru

Craving

08.03.2006

Detail plaveckého bazénu

Aqua aerobic

08.03.2006

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2020 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies