Hubnutí s česnekem

Dosáhněte svého vysněného cíle. Chcete být štíhlá a zdravá? Vyzkoušejte zázračný česnek, který znali už naši předkové. Nejstarší záznam o česneku je znám už ze Starého Egypta. Jeho účinky jsou nesporné.

Stroužky česneku

Hubnutí s česnekem – pozitivní účinky

Česnek je zdrojem mnoha vitamínů a prospěšných látek. Účinné látky z česneku dokáže tělo velmi rychle vstřebat a krev je dopraví do každé buňky. Nakonec jsou vyloučeny přes pokožku.

 

Hubnutí s česnekem – léčivé účinky

Česnek chrání před srdečními a cévními chorobami, má antibakteriální a protirakovinné účinky. Česnekem můžete předejít nachlazení. Napomáhá vykašlávání a brání vzniku virů a plísní. Prospívá také při dietách, hubnutí. Česnek jako všelék - pro více informací klikněte zde.

 

 

Hubnutí s česnekem – spalování tuků

Česnek podporuje uvolňování noradrenalinu, tím mobilizuje tukové zásobovány. Noradrenalin totiž uvádí v pohyb spalování tuků. Česnek zabíjí škodlivé bakterie ve střevech, tím předchází plynatosti a průjmu, vyvažuje trávení.

 

Hubnutí s česnekem – příprava

Pokud můžete, česnek nevařte. Tepelnou úpravou se jeho pozitivní účinky ničí a minimalizují. Stačí i půl minuty v mikrovlnce nebo troubě a účinky zmizí v nenávratno. Proto česnek přidávejte do jídla až těsně před jeho dokončením. Neztratí tak svou vůni a hlavně příznivé účinky.

Hubnutí s česnekem – náhražka česneku

V náhražkách česneku je obsah upraven tak, aby obsahoval optimální denní dávku. To je výhodou. Abyste snědla tuto dávku z čerstvého česneku, musíte denně sníst 2-3 stroužky.

 

Česnek – jak zabránit výparům

Typickou vůni česneku způsobuje alicin. Proto člověk ještě dlouho po pozření česneku příliš nevoní. Chcete li zabránit česnekovým výparům, použijte metody našich babiček. Po konzumaci vypijte 3 sklenice mléka, žvýkejte snítku čerstvé petržele nebo máty nebo rozkousejte zrnko kávy. Na každého působí něco jiného.

 

 

 

 

Dejte se do spalování tuků, česnek vám v tom mile rád pomůže a dodá vám podstatné prospěšné látky. Používejte česnek nebo cibuli také jako ochucovadlo, při redukci váhy se nedoporučuje příliš solit a česnek má výraznou chuť, která oživí každé jídlo.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 3.0 Počet: 1 Nejlepší: 3 Nejhorší: 3

Souvisejicí články

Vázání na snowboardu

Snowboarding

07.03.2006

Tři kostky cukru

Craving

08.03.2006

Detail plaveckého bazénu

Aqua aerobic

08.03.2006

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2021 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies