Hubnutí s česnekem

Dosáhněte svého vysněného cíle. Chcete být štíhlá a zdravá? Vyzkoušejte zázračný česnek, který znali už naši předkové. Nejstarší záznam o česneku je znám už ze Starého Egypta. Jeho účinky jsou nesporné.

Stroužky česneku

Hubnutí s česnekem – pozitivní účinky

Česnek je zdrojem mnoha vitamínů a prospěšných látek. Účinné látky z česneku dokáže tělo velmi rychle vstřebat a krev je dopraví do každé buňky. Nakonec jsou vyloučeny přes pokožku.

 

Hubnutí s česnekem – léčivé účinky

Česnek chrání před srdečními a cévními chorobami, má antibakteriální a protirakovinné účinky. Česnekem můžete předejít nachlazení. Napomáhá vykašlávání a brání vzniku virů a plísní. Prospívá také při dietách, hubnutí. Česnek jako všelék - pro více informací klikněte zde.

 

 

Hubnutí s česnekem – spalování tuků

Česnek podporuje uvolňování noradrenalinu, tím mobilizuje tukové zásobovány. Noradrenalin totiž uvádí v pohyb spalování tuků. Česnek zabíjí škodlivé bakterie ve střevech, tím předchází plynatosti a průjmu, vyvažuje trávení.

 

Hubnutí s česnekem – příprava

Pokud můžete, česnek nevařte. Tepelnou úpravou se jeho pozitivní účinky ničí a minimalizují. Stačí i půl minuty v mikrovlnce nebo troubě a účinky zmizí v nenávratno. Proto česnek přidávejte do jídla až těsně před jeho dokončením. Neztratí tak svou vůni a hlavně příznivé účinky.

Hubnutí s česnekem – náhražka česneku

V náhražkách česneku je obsah upraven tak, aby obsahoval optimální denní dávku. To je výhodou. Abyste snědla tuto dávku z čerstvého česneku, musíte denně sníst 2-3 stroužky.

 

Česnek – jak zabránit výparům

Typickou vůni česneku způsobuje alicin. Proto člověk ještě dlouho po pozření česneku příliš nevoní. Chcete li zabránit česnekovým výparům, použijte metody našich babiček. Po konzumaci vypijte 3 sklenice mléka, žvýkejte snítku čerstvé petržele nebo máty nebo rozkousejte zrnko kávy. Na každého působí něco jiného.

 

 

 

 

Dejte se do spalování tuků, česnek vám v tom mile rád pomůže a dodá vám podstatné prospěšné látky. Používejte česnek nebo cibuli také jako ochucovadlo, při redukci váhy se nedoporučuje příliš solit a česnek má výraznou chuť, která oživí každé jídlo.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 3.0 Počet: 1 Nejlepší: 3 Nejhorší: 3

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies