Kačenky nejen do vany!

Ještě nemáte svou osobní kačenku? Tak to je chyba! Každý by měl mít alespoň jednu. Takovou kačenku můžete darovat jako originální dárky a můžete je stylizovat právě tím směrem, jakým životem se ubírá ona obdarovaná osoba.

Gumová kačenka

Světová kachničkaDarkyla.cz

Osobní kačenka může být opravdu pěkný dárek. Všechny jsou cenově přijatelné a oslní svou originalitou. Výrobcem je světoznámá australská značka Bud by Desingroom, byla založena v roce 2004, takže kačenek už vyrobila opravdu hodně. Zakladatelem je bystrý muž – Simon Pithie, jehož cílem bylo vytvářet designově zajímavé dárky pro ženy, muže i děti. Je to tak jednoduché, stačí vzít úplně obyčejnou věc, kterou všichni znají a dát jí nový kabát. Osobní kačenky sklidily obrovský úspěch po celém světě. Můžete si vybrat od sado maso kachniček, které mohou být vtipným dárkem pro muže, až po romantické kačenky hodící se pro děti.

Darkyla.czKaždým rokem se celý svět může těšit na nové desingerské kousky.

Nejen na koupání

Možná vám to přijde trochu infantilní, ale osobní kachnička je opravdu pěkným dárekm pro děti od 3 let až po dospěláky. Nejsou určeny jen do vany, ale pro potěšení celkově. Stačí vybrat odpovídající design a rázem máte dárky pro muže, pro kamarády či pro kamarádky.

Na www.darkyla.cz najdete velký výběr osobních kachniček. Vyberte si tu svou a do druhého dne ji máte doma.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 3.0 Počet: 1 Nejlepší: 3 Nejhorší: 3

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies