Kotvičník pozemní - oblíbené afrodisiakum

Kotvičník pozemní (Trimbulus terrestris) je prastará léčivá bylinka, kterou znali již léčitelé Číně. V dnešní době je kotvičník pozemní známé a velmi používané afrodisiakum. Pokud máte pocit, že jste unavení, podráždění a že ani v posteli už to nefunguje jako dříve, může kotvičník váš problém snadno vyřešit.

Květ byliny zvané kotvičník pozemní

Kotvičník pozemní – Trimbulus terrestris

Léčivá síla této bylinky je známá už opravdu dlouhou dobu. Už staří Číňané a obyvetelé Mazopotámie jej hojně využívali. Nejčastěji z něj připravovali odvar z různých částí rostliny, který se používal ke zlepšení jaterní činnosti a zvýšení sexuálního libida. Vidíte, už kdysi věděli jak si pomoci. 

Kotvičník zemní možná znáte pod lidovýminázvy zemní kotva, kotvičníček. Pokud se chcete vydat na sběr a připravit si svůj vlastní odvar, sbírejte květy v době kvetení (červen – srpen). Květy sušíme na přímém slunci nebo při umělé teplotě do 35°C.

Účinné látky

Kotvičník pozemní obsahuje saponiny glykosidy, třísloviny, pryskyřice, alkaloidy , flavonoidy, olej, tanin, sacharidy, steroidy.

Použitíkotvičník forte

Kotvičník pozemní působí močopudně, užívá se při chorobách ledvin a močových cest, napomáhá rozpouštění močových kaménků, zvyšuje sekreci žaludečních šťáv a peristaltiku střev, rozšiřuje cévy a snižuje krevní tlak.

Čaj z kotvičníku pozemního

1 čajovou lžíci sušených květů kotvičníku zalijeme 500 mililitry vroucí vody a na mírném ohni vaříme. Poté pijeme 3x denně, vždy 30 minut před jídlem.

Kotvičník Forte

Sběr a sušení vlastnoručně nasbíraného kotvičníků je možná fajn, ale můžete si ušetřit práci díky velice silné tinktuře z kotvičníku - Kotvičník Forte. K výrobě tinktury se používá kotvičník té nejlepší kvality, proto si můžete být jisti silným účinkem. U nás ani na Slovensku silnější výrobek z kotvičníku nenajdete. Kotvičník Forte ve srovnání s ostatními produkty obsahuje nejvyšší koncentraci účinných látek. Vyzkoušejte tinkturu na svém libidu, ať jste muž nebo žena. V případě, že nebudete s výsledkem spokojeni, výrobce garantuje vrácení všech nákladů. 

 

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.5 Počet: 2 Nejlepší: 5 Nejhorší: 4

Souvisejicí články

Vázání na snowboardu

Snowboarding

07.03.2006

Tři kostky cukru

Craving

08.03.2006

Detail plaveckého bazénu

Aqua aerobic

08.03.2006

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2020 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies