Lékařsky ověřená léčba pro zdraví a krásu Vašich nohou

P r a h a 1. července 2015 – Rtuť teploměru stoupá s vrcholícím létem, kalhoty a dlouhé sukně končí na nějaký čas ve skříni. Jenže… prezentaci ladných křivek vašich nohou dokážou zkazit křečové žíly. Co dělat, abychom jimi trpěli co nejméně? Úpravou jídelníčku, kompresními punčochami, vhodnou pohybovou aktivitou a speciálními cviky, ale také léčivými přípravky, např. s obsahem heparinu. Nejvyšší koncentraci heparinu mezi všemi přípravky na bázi gelu v tubě nabízí Lioton 100 000 gel.

Lioton 100 000 tuba 1

 

Některým z chronických onemocnění žil dolních končetin trpí asi 60 % žen a asi 30 % mužů. Nepoměr mezi oběma pohlavími je dán vlivem ženských hormonů, těhotenstvím a užíváním antikoncepce. Mezi další rizikové faktory patří vyšší věk, kouření, dlouhé stání nebo nadváha.

 

 

Mezi příznaky, které mohou signalizovat onemocnění žil dolních končetin, patří například pocit těžkých, bolavých nohou, otoky dolních končetin, zarudnutí nebo hnědavé zabarvení pokožky, svědění, mravenčení, brnění v nohou nebo noční křeče. Potíže narůstají během dne a  často po dlouhém sezení či stání. V každém případě je doporučeno navštívit lékaře, aby vyloučil jiná závažnější onemocnění, která se mohou projevovat obdobně.

 

 

Lioton 100 000 tuba 3

 

 

Dobrých léčebných výsledků dosahují léčivé přípravky s obsahem účinné látky, např. s heparinem sodným, který má ověřenou účinnost mimo jiné v koncentraci 100 000 mezinárodních jednotek na 100 gramů gelu.

 

A právě toto složení má přípravek na léčbu žilních onemocnění včetně tzv. křečových žil, Lioton 100 000 gel. Lék ve formě příjemného gelu má antikoagulační účinek, což znamená, že zabraňuje nadměrné srážlivosti krve, má protizánětlivý účinek a působí proti tvorbě otoků, čímž přispívá k léčbě křečových žil a jejich komplikací.

 

V případě, že za Vašimi obtížemi stojí křečové žíly, pak můžete použít přípravek Lioton 100 000 gel.

 

Lék Lioton 100 000 gel obsahuje heparinum natricum. Ke kožnímu podání – nenanášet při krvácení, na otevřené rány, na sliznice, na zanícenou hnisající pokožku. Pečlivě si pročtěte příbalový leták.


Berlin-Chemie/A.Menarini Ceska republika s.r.o.
Budějovická 778/3, 140 00  Praha 4 – Michle
Tel.: 267 199 336, E-mail: office@berlin-chemie.com

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies