Masážní pomůcky pro relaxaci duše i těla

Každý z nás občas potřebuje mít sám pro sebe chvilku klidu. Proč nezkusit spojit "svou" chvilku s příjemnou masáží a relaxací? Přinášíme tipy na oblíbené masážní a relaxační pomůcky.

Ruce masírující záda ženě

Masážní akupresurní podložka

Tato podložka silně stimuluje akupresurní body chodidel, navíc anatomicky upravený povrch zajistí účinnou masáž osobám, které mají problémy s propadlou nožní klenbou. Používáním podložky vzpružíte Vaše tělo, zmírníte únavu a podpoříte cirkulaci krve v dolních končetinách.

Rotační akupresurní disk

Rotační disk příznivě ovlivňuje krevní oběh, ale také dodává tělu magnetické síly. Pomáhá při nedostatku cvičení, podporuje trávení a je prevencí proti virovému onemocnění. S diskem budete mít štíhlý pas a silná záda.

Masér hlavy - pro krásné vlasy i rozkoš

Tato terapeutická a masážní pomůcka je určená ke stimulaci pokožky hlavy. Stimuluje podkožní buňky, napomáhá růstu vlasů a zlepšení jejich kvality. Navozuje příjemný pocit klidu a pohody. Při každém použití budete mít "husí kůži", která Vám navodí pocit spokojenosti i rozkoše (uvolňuje se hormon endorfin – tzv. hormon štěstí).

Relaxační obličejová maska

Obličejová relaxační gelová maska je pohotová a komfortní pomůcka pro péči o kompletní obličejové partie. Tato praktická maska má díky speciálnímu gelu chladící vlastnosti, proto je vhodná pro zmírnění bolestí hlavy a při migrénách. Můžete obkládat i jiné části těla, kdy je Vám chlad příjemný a působí úlevu, např. od bolesti zubů či svalů.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 5.0 Počet: 1 Nejlepší: 5 Nejhorší: 5

Souvisejicí články

Vázání na snowboardu

Snowboarding

07.03.2006

Tři kostky cukru

Craving

08.03.2006

Detail plaveckého bazénu

Aqua aerobic

08.03.2006

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2020 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies