Moderní stomatologie - zubní implantáty

Téměř všichni z Vás touží po krásném a přitažlivém úsměvu, ale ne každý je obdařen dokonalým chrupem. Je tady však jedno řešení – zubní implantáty, které jsou nejbližší a nejpřirozenější náhradou zubů. A kde si je nechat udělat? Co zkusit moderní zubní ordinaci Astella v Praze.

Úsměv rudých rtů

zubní ordinaceZubní implantáty uměle nahrazují zubní kořen, který je upevněn na čelisti a ve spojení s pilířem tvoří základ pro připevnění nového zubu. Znamená to tedy, že je zakotven podobným způsobem jako zdravý zub. Jedině takto získají zubní implantáty plnou funkčnost, která lze srovnat s původními zuby.

Zubní implantáty – funkce

Zubní implantáty jsou šroubovité podpůrné pilíře, které se zavádí do čelisti a tam se zhruba po 6 – 8 týdnech usadí. Během této doby nejsou zubní implantáty překryty měkkými tkáněmi, proto není potřeba žádný chirurgický zákrok při výstavbě korunky. Zubní implantáty jsou vyráběny z čistého technického titanu. Ten je bez jakýchkoliv obtíží přijímán lidským organismem a nezpůsobuje žádné alergické reakce.

Zubní implantáty – průběh ošetření

  • Vyšetření a stanovení léčebného plánu
  • Zavedení zubních implantátů
  • Čas pro zahojení
  • Protetická fáze

Zubní implantáty – některé přednostistomatologická ordinace

  • Ušetření zdravého zubního základu
  • Dlouhá životnost
  • Možnost ošetření napevno usazenou zubní protézou (můstky, korunky)
  • Optimální obnovení zubní estetiky
  • Lepší artikulace

Zubní implantáty – péče

Aby zubní implantáty fungovaly tak, jak mají, jsou důležité pravidelné návštěvy a kontroly u zubního lékaře. Dále nedostatečná péče a hygiena o chrup vede k zánětu čelistí a dásní, k uvolnění zubního implantátu a následně k jeho odstranění.

Pokud hledáte profesionální služby v oblasti stomatologie Praha a zubař Praha bude pro vás Astella to pravé. Tady vám zajistí krásný a zdravý úsměv, který zvedne vaše sebevědomí. Všicni víme, jak dokáží zdravé zuby a bezchybný úsměv pozitivně ovlivnit náš život. Navštivte stomatologii Praha a budete odcházet spokojeni se zdravým chrupem a úsměvem na tváři. Právě teď můžete dostat zubní implantáty se slevou až 25%, to za rozhodnutí o spravení zubů a návštěvu stojí!

 

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 5.0 Počet: 1 Nejlepší: 5 Nejhorší: 5

Souvisejicí články

Vázání na snowboardu

Snowboarding

07.03.2006

Tři kostky cukru

Craving

08.03.2006

Detail plaveckého bazénu

Aqua aerobic

08.03.2006

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2021 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies