Nehty, životospráva, zkrášlení

Krásné a upravené ruce jsou vizitkou každé ženy. Nevypovídají jen o vaši osobní pečlivosti, ale i o zdravotním stavu. Ovšem dnes se nemusíte pyšnit jen svými pravými nehty, řešení je i v podobě umělých nehtů.
Ruce

Ruce vypovídají o životosprávě

Ruce jsou jedna z dominant lidského těla, která mnoho vypovídá o životosprávě a způsobu života člověka, proto by je nikdo neměl opomíjet. Ženy si často snaží pěstovat krásné, dlouhé a zdravé nehty.

Řešením jsou umělé nehty

Jenže nehty jsou velmi citlivé jednak na absenci různých vitamínů a minerálů, jednak na nešetrné zacházení, kterému se ale při práci nelze vyhnout a nehty tak jsou často lámavé a nekvalitní, a nechat si je narůst není pro každého tak jednoduché. Je tady ale řešení v podobě umělých nehtů, které se mohou nalepit i na velmi krátký základ vlastního nehtu.

Nehty a metoda zkrášlení

Jedná se metodu, kdy se na nehet nalepí (zvláštním lepidlem na nehty) nehet umělý, který se zabrousí a poté se na něj aplikuje několik vrstev gelu, který se nechá ztuhnout v UV lampě (gel se může nanést také na vlastní dlouhé nehty, aby se zamezilo jejich lámání). Po ztuhnutí gelu se s nehty dá pracovat jako s vlastními, dají se tedy stříhat, pilovat, malovat, lakovat, atd.


Za nějakou dobu se ovšem chodí na tzv. doplnění, což je vlastně zaplnění místa u nehtového lůžka, odkud nehet vyrůstá. Doba mezi doplněními je u každého individuální. Záleží na rychlosti růstu nehtů, na práci, kterou zákaznice vykonává.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies