Nehty, životospráva, zkrášlení

Krásné a upravené ruce jsou vizitkou každé ženy. Nevypovídají jen o vaši osobní pečlivosti, ale i o zdravotním stavu. Ovšem dnes se nemusíte pyšnit jen svými pravými nehty, řešení je i v podobě umělých nehtů.
Ruce

Ruce vypovídají o životosprávě

Ruce jsou jedna z dominant lidského těla, která mnoho vypovídá o životosprávě a způsobu života člověka, proto by je nikdo neměl opomíjet. Ženy si často snaží pěstovat krásné, dlouhé a zdravé nehty.

Řešením jsou umělé nehty

Jenže nehty jsou velmi citlivé jednak na absenci různých vitamínů a minerálů, jednak na nešetrné zacházení, kterému se ale při práci nelze vyhnout a nehty tak jsou často lámavé a nekvalitní, a nechat si je narůst není pro každého tak jednoduché. Je tady ale řešení v podobě umělých nehtů, které se mohou nalepit i na velmi krátký základ vlastního nehtu.

Nehty a metoda zkrášlení

Jedná se metodu, kdy se na nehet nalepí (zvláštním lepidlem na nehty) nehet umělý, který se zabrousí a poté se na něj aplikuje několik vrstev gelu, který se nechá ztuhnout v UV lampě (gel se může nanést také na vlastní dlouhé nehty, aby se zamezilo jejich lámání). Po ztuhnutí gelu se s nehty dá pracovat jako s vlastními, dají se tedy stříhat, pilovat, malovat, lakovat, atd.


Za nějakou dobu se ovšem chodí na tzv. doplnění, což je vlastně zaplnění místa u nehtového lůžka, odkud nehet vyrůstá. Doba mezi doplněními je u každého individuální. Záleží na rychlosti růstu nehtů, na práci, kterou zákaznice vykonává.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Souvisejicí články

Vázání na snowboardu

Snowboarding

07.03.2006

Tři kostky cukru

Craving

08.03.2006

Detail plaveckého bazénu

Aqua aerobic

08.03.2006

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2021 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies