Neinvazivní liposukce – zhubněte bez skalpelu!

Liposukce byla ještě donedávna jediným způsobem, jak se během chvíle zbavit nadbytečné tukové tkáně. Dnes ale existuje i neinvazivní forma liposukce, tedy bez operativního zásahu – a výsledky jsou srovnatelné!

Ženské bříško v černých plavkách

Co je a jak funguje neinvazivní liposukce

Neinvazivní liposukce je metoda odstranění tukové tkáně cílenými ultrazvukovými vlnami, jenž působí na tukové buňky do hloubky 1 až 2 cm pod kožním povrchem. Speciálním přístrojem se problémové partie v podstatě masírují, tukové buňky se uvolňují a dostávají do krevního oběhu. Tělo uvolněný tuk v následujících dvou až třech týdnech spotřebovává jako zdroj energie pro látkovou výměnu. Po tuto dobu je také nutné omezit jídla s vysokým obsahem tuku a aby se tuk skutečně spotřeboval, dodržuje se lehká tělesná zátěž. V případě, že se chce klient zbavit silnější vrstvy tuku, je třeba, aby se dostavil na zákrok opakovaně.

Ultrazvukem proti problémovým partiím

Neinvazivní (též ultrazvuková nebo kavitační) liposukce se využívá především k odstranění tuku v problémových partiích jako je břicho, boky, stehna nebo zadeček, lze ji ale použít i na méně žádané oblasti jako je podbradek, kolena nebo třeba ruce.

Výhody neinvazivní liposukce

Je šetrná a bezbolestná

Invazivní liposukce není zákrok operativní, nepoužívá se tedy při něm skalpel, odpadává potřeba podávání anestetik a potřeba hospitalizace. Kožní, nervová i svalová tkáň zůstává nedotčená. Nehrozí vám žádné jizvy, modřiny nebo pooperační bolesti.

Výsledky jsou patrné na první pohled

Již po třech týdnech od zákroku zaznamenáte úbytek minimálně dvou, v některých případech ale až pěticentimetrové vrstvy tuku.

Je rychlá

Jedna „návštěva“ trvá 30 až 60 minut, v závislosti na rozsahu ošetřovaných partií. Bezprostředně po zákroku můžete jít domů a pokračovat ve svých běžných činnostech.

Trvalý efekt

Pokud budete po zákroku dodržovat stanovené podmínky (strava, pohyb), odstranění tukových zásob bude trvalé.

Odstraňuje celulitidu a vypíná pokožku

Neinvazivní liposukce má velmi příjemné vedlejší účinky – přispívá ke zmírnění projevů celulitidy a strií a vypíná ochablou pokožku. V případě klasické liposukce se pacienti nejvíce potýkají právě s problémem povislé a přebytečné kůže – ne každému se kůže po odstranění tuku patřičně zatáhne.

To nejdůležitější nakonec – neinvazivní liposukce a cena

Cena za jeden zákrok se samozřejmě liší v závislosti na druhu a rozsahu ošetřované partie. Například za ošetření boků či bříška zaplatíte okolo 2 500 Kč, v případě klasické liposukce byste ale zaplatili až desetkrát tolik!

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 3.0 Počet: 1 Nejlepší: 3 Nejhorší: 3

Souvisejicí články

Vázání na snowboardu

Snowboarding

07.03.2006

Tři kostky cukru

Craving

08.03.2006

Detail plaveckého bazénu

Aqua aerobic

08.03.2006

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2020 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies