Ovoce, které pomáhá spalovat přebytečné tuky

Do boje se shazováním nadbytečných kilogramů se pusťte s pomocí čerstvého ovoce. To obsahuje mnoho důležitých vítamínů a minerálů, které pomáhají spalovat přebytečné tuky, pročistit organismus a zpevnit pokožku.

Mísa plná nakrájeného ovoce

Ananas výrazně urychluje spalování tuků

Ananas obsahuje dostatek enzymů na hubnutí, ale i potřebné energetické složky a vitaminy. Enzym bromelain v něm obsažený výrazně urychluje spalování tuků. Jeden kilogram ananasu obsahuje kolem 2100 kJ.

Borůvky podpoří produkci trávících hormonů

Borůvky jsou ideální nízkokalorickou svačinkou (obsahují na 100 g pouze 60 kalorií), která díky obsahu vitaminů a aminokyselin podpoří produkci trávicích hormonů. Po konzumaci borůvek běží spalování tuků na plné obrátky.

Kiwi posiluje imunitu a odbourává tuky

Kiwi je obsahuje velké množství vitamínu C, který posiluje imunitu a zároveň pomáhá odbourávat přebytečné tuky. Navíc obsahuje vlákninu, která nás zasytí.

Maliny nejen spalují tuk, ale také vyživují vlasy a pokožku

Maliny jsou v boji s naší váhou neporazitelné. Postarají se o to, že se nám po jejich konzumaci vyplaví do krve hormony, které spalují tuk. Navíc maliny obsahují biotin, který je prospěšný pro vlasy a pokožku.

Třešně zbaví naše tělo odpadních látek

Hrst třešní denně postačí k tomu, aby byly tuky ve střevech neutralizovány. Třešně naše tělo zbaví odpadních látek a správně napnou také kloubní vaziva. Vitamíny obsažené v třešních při dlouhodobější konzumaci dokonale zpevní pleť.

Pravidelná konzumace jablek pomůže k plochému bříšku

Toužíte-li po plochém bříšku, jsou jablka tou nejlepší potravinou. Jejich pravidelnou konzumací se zbavím nadbytečných kilogramů, ale navíc si dokonale pročistím krev, játra i ledviny. Jablečná vláknina zbaví nše střeva těžkých kovů a zabrání množení škodlivých mikroorganismů. Zasytí nás, jsou velkou zásobárnou vitamínů a látek, které tělu dodávají energii a vitalitu, snižují cholesterol, který je pro naše tělo škodlivý a naopak, zvyšují cholesterol potřebný, zabraňují opotřebovávání organismu a zpevňují cévní stěny.

Jahody obsahují lehce stravitelné vlákniny

Jahody jsou bohatým zdrojem vitamínů A, B, C, E a minerálních látek, zejména bóru, draslíku, fluoru, fosforu, hořčíku, kobaltu, síry a vápníku. Obsahují stejně jako jablka, velmi důležitou složku napomáhající hubnutí - pektin. Pro svůj vysoký obsah měkkých, lehce stravitelných vláknin a velice nízký obsah přírodního cukru, jsou často doporučovány při nejrůznějších dietách.

Exotická papája zažene chuť na sladké

Papája dodá našemu tělu velmi důležité trávicí enzymy.Vhodné je konzumovat papáju na lačný žaludek - vyprovokuje naše střeva k aktivitě a navíc zažene chuť na sladké.

Vodní meloun pomůže tělu od škodlivých látek

Melouny jsou vynikajícím pomocníkem při hubnutí. Obsahují 90% podíl vody, která uhasí žízeň a přitom skvěle pročišťuje. Díky vysokému obsahu vody, betakarotenu a dalších vitamínů nám pročistí tělo a odplaví škodlivé látky.

Rybíz kombinujeme s bílkovinami

Pokud si dopřejeme několik kysele chutnajících bobulí rybízu, náš organismus začne produkovat látku somatotropin, která skvěle odbourává tuky. Rybíz je vhodné konzumovat v bílkovinné kombinaci (s mlékem, jogurtem) - prospěšné biolátky tělo lépe vstřebá.

Nejen vitamíny jsou nezbytnou součástí diety

Kromě vitamínů nezapomínejte tělu dodávat také potřebné minerální látky jako je vápník, hořčík a nebo železo.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 3.6 Počet: 11 Nejlepší: 5 Nejhorší: 1

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies