Pangrol 16 000 řeší Vaše potíže s trávením

Znáte také ty pocity plnosti po dobrém obědě? Česká kuchyně je pro náš žaludek opravdovou zátěží. Pocity únavy, zpomalené trávení, bolest v oblasti žlučníku. Požitek z dobrého jídla vás rychle opustí. Ale máme pro vás tip, jak těmto problémům předejít.

Břicho ženy v plavkách

Proč trávení stávkuje?

Trávicí potíže vznikají už ve chvíli, kdy to s jídlem trochu „přeženete” a vaše tělo nestačí produkovat trávicí enzymy v dostatečné míře. Ke strávení základních složek potravy – tuků, cukrů a bílkovin – totiž tělo potřebuje dostatečné množství příslušných enzymů: lipázu, amylázu a proteázu. Ale jak tělu pomoci produkovat tolik enzymů, kolik na větší množství potravy potřebuje? Jednoduše. Podpořit trávení léky, které enzymy obsahují.

Lepší trávení – jak začít?

Potýkáte-li se se špatným trávením, měli byste především zařadit do jídelníčku potraviny, jež vašemu zažívání pomohou (vláknina, zakysané mléčné výrobky aj.). Důležité je dodržování pitného režimu, nejlépe pít nesycené vody nebo čerstvé ovocné a zeleninové šťávy. Pokud však budou nepříjemné pocity po jídle přetrvávat, vyzkoušejte Pangrol 16 000.

Pangrol 16 000 – bezpečné řešení trávicích obtíží

Tableta Pangrol 16 000 pomáhá odstranit trávicí obtíže, mezi které patří žaludeční nevolnost, pocity těžkosti či plnosti, špatné trávení, bolesti a obtíže spojené s poruchou vylučování žluči. Stačí, když si na počátku jídla vezmete 1 - 2 tablety Pangrolu 16 000 (nekousat, necucat, pouze spolknout) a spojíte sílu svých vlastních enzymů s těmi obsaženými v Pangrolu 16 000. Tablety zapijte dostatečným množství tekutiny.

 

Složení Pangrolu 16 000

Zdrojem enzymů obsažených v Pangrolu 16 000 je vepřová slinivka. Pangrol 16 000 obsahuje pancreatin, vyváženou směs trávicích enzymů – lipázy, amylázy a proteázy. Číslo 16 000 za názvem léku znamená, že každá tableta obsahuje 16 000 mezinárodních jednotek lipázy, enzymu štěpícího tuky na jednodušší látky. Právě tuky jsou v potravě nejhůře stravitelné a vlivem nedostatku lipázy snadno vznikají zažívací potíže. Obsah lipázy je proto základním parametrem pro porovnání jednotlivých přípravků obsahujících pankreatin.

 

 

Balení a cena tablet Pangrol 16 000

Tablety Pangrolu jsou k dostání v běžné lékárně, a to i bez lékařského předpisu. Pro začátek můžete vyzkoušet například balení obsahující 16 tablet, jehož cena se pohybuje okolo 65 Kč. K dostání je i ekonomicky výhodnější balení s 48 tabletami. Před užitím si pozorně přečtěte příbalový leták.

 

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 2.5 Počet: 2 Nejlepší: 4 Nejhorší: 1

Souvisejicí články

Vázání na snowboardu

Snowboarding

07.03.2006

Tři kostky cukru

Craving

08.03.2006

Detail plaveckého bazénu

Aqua aerobic

08.03.2006

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2021 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies