Pásky jako módní hit

Máte na sobě obyčejný model a přemýšlíte, jak jej oživit? Utáhněte jej opaskem! Elegantní, orientální či westernový, frčí opravdu jakékoliv. Ale pozor! Nenosí se už jen nízko v bocích, ale také vysoko v pase!

Plátěné kalhoty se šátkem

Pásky jako hit mezi módními doplňky

Zatímco dříve měly pásky spíše praktickou funkci a nosily se, aby nepadaly kalhoty, dnes jsou součástí doplňkové módy. Frčí tenké i silné pásky, velké i malé spony, pásky barevné i jednoduché, zkrátka jakékoliv. Můžete je nosit na bocích i v pase, záleží jen na vás, v čem se cítíte pohodlněji.

Jak se opásat

Páskem můžete ozdobit halenku, svetr, ale i kabát nebo šaty. Křivky svého těla zdůrazněte páskem hlavně u modelů, které postrádají pas. Pásků se nemusí bát ani silnější ženy, pokud je dokáží správně zkombinovat.

Kožené pásky nestárnou

Nadčasovým druhem pásků jsou pásky kožené. Vyberete-li opravdu kvalitní kousek, vydrží vám několik sezón a budete jej moci nosit prakticky ke všemu.

Extravagantní pásky

Pokud toužíte po nápadnějším opasku, dávejte si pozor, aby nebyla přezdobená také spona. Výraznější spony jsou okouzlující v jednodušším pásku – zvlášť efektně působí zdobení křišťály nebo dřevěnými korálky. Tyto extravagantní kousky volte raději k jednodušším modelům.

 

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies