Piercing - buďte extravagantní

Chcete vyzkoušet na svém těle něco nového než jen náušnici v uchu, kterou má téměř každý? Jedním z řešení je piercing. Holdujete extravaganci a chcete vypadat nevšedně a odvázaně, tak právě pro vás je piercing - zdobení kovovými předměty.
Piercing v obočí

Pokud již vás nebaví nosit klasické ozdoby, holdujete extravaganci a chcete vypadat nevšedně a odvázaně, tak právě pro vás je piercing, neboli zdobení těla kovovými předměty.

Kam s piercingem?

Je mnoho míst, kam si nechat piercing píchnout, těmi nejobvyklejšími jsou ucho, jazyk, pupík, obočí, ale piercing se objevuje i na méně obvyklých částech těla např. dásně, bradavky nebo intimní místa.

Vyhněte se komplikacím s piercingem

Abyste se vyhnuli komplikacím a zdravotním problémům, které se po neodborném propíchnutí mohou vyskytnout a táhnout se několik měsíců, je důležité vyhledat odborníky, kteří mají s prováděním piercingu zkušenosti.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.5 Počet: 2 Nejlepší: 5 Nejhorší: 4

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies