Povánoční slevy se vyplatí

Vánoce nám pořádně provětraly peněženku a už se na nás řítí další pokušení – povánoční akce a výprodeje. Hlavně textil a elektroniku můžete nyní zakoupit za výhodné ceny. Slevy dosahují až 70%!

Nákupní vozík

Rekordní tržby = rekordní povánoční slevy

Jako každý rok nám obchodníci přichystali velké povánoční slevy zboží. Vánoce roku 2006 byly podle ekonomů finančně nejlepší za celou naší porevoluční historii – za dárky jsme utratili více než 250 miliard Kč. Proto dosahují i letošní povánoční slevy nebývalých rozměrů.

Začátek roku 2007: slevy – akce - výprodeje

Čeho se povánoční slevy, akce a výprodeje týkají? Především textilu, spotřební elektroniky, ale i sportovních potřeb. Za poloviční cenu seženete i kosmetiku, hračky a zbytky vánočních výzdob. Slevy mnohdy dosahují až 70%! Na největší množství slev pochopitelně narazíte ve velkých nákupních centrech.

Povánoční slevy elektroniky

Povánoční slevy zahrnují také elektroniku. Nejvýraznější je pokles cen u LCD televizorů a DVD přehrávačů. Levněji seženete i notebooky, fotoaparáty a navigace GPS.

Povánoční výprodeje oblečení

Více než jindy se letos povánoční výprodeje týkají zimního zboží, a to především oblečení. Teplý průběh zimy totiž způsobil, že zimní oděvy nejdou příliš na odbyt a zabírají tak prostor jarnímu sortimentu. Chcete-li zimní bundy, obuv či vybavení na hory za polovinu, neváhejte a vyrazte na povánoční výprodeje dokud je ještě čas!

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 5.0 Počet: 2 Nejlepší: 5 Nejhorší: 5

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies