Předení koček zlepšuje zdraví

Kočky jsou nezaměnitelná zvířata. Ukazují svou samostatnost. Lidé však podvědomě vyhledávají jejich společnost, protože ono nezaměnitelné vrnění má blahodárné účinky na lidský organismus.
Bílá kočka na okně

Předení koček zlepšuje zdraví

Každá kočka má svou nezaměnitelnou povahu. Nemusí přijít za vámi, když si to zrovna sami přejete. Ukazuje svou samostatnost, možná i tvrdohlavost. Nepotřebuje pána, nepotřebuje panovat. Pokud se však kočka sama rozhodne a přijde za vámi, nebraňte ji. Kočka prý sama vycítí vaše rozpoložení a snaží se svou přítomností navázat s vámi kontakt a dodat vám energii. Základem vztahu s kočkou je však vzájemná tolerance. Když se vám kočka usadí na klíně a ve vaší společnosti se jí líbí, začne vrnět.

Tajemný zvuk předení

Nezaměnitelný hrdelní zvuk, které kočky vydávají, vyluzují pomocí hrtanových a bráničních svalů. Bylo zjištěno, že právě tato frekvence je mimořádně prospěšná pro lidské zdraví.

Kočičí předení a zdraví

Pravidelné hlazení kočky a poslouchání jejího hlubokého předení uvolňuje nahromaděný stres, upravuje frekvenci dýchání. Nízké frekvence se tak přenáší z kočičího těla i na lidské. Vědci také upozorňují, že se zlepšuje pevnost kostí, posiluje svalová hmota a dokonce se zlepšuje i hojení ran. Předení koček bychom mohli přirovnat k relaxování, blahodárně působící na lidský organismus.
Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 3.0 Počet: 1 Nejlepší: 3 Nejhorší: 3

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies