Prodlužování vlasů svorkováním a metodou Bond Plus

Komu by se nelíbilo mít po 2 až 4 hodinách o 150 pramínků vlasů víc? Z metod prodlužování vlasů se zaměříme na jednu z nejpopulárnějších metod. Metoda Bond Plus - prodlužování vlasů plastovými pojítky v podobě trubiček.
Žena s růžovými náušnicemi  a zakloněnou hlavou

Metoda prodlužování vlasů svorkováním

Méně známým způsobem prodlužování vlasů je metoda svorkování.
Když vsadíte na metodu svorkování, vaše hříva bude bohatší o prameny pravých vlasů, opatřených na konci třímilimetrovými plíšky ve stejné barvě, jakou mají prameny.


Kadeřnice je nejdříve připevní tak, že je s pomocí kleští k vašim vlastním vlasům jednoduše přicvakne. Nepoužije při tom žádné lepidlo, nebude vlasy nahřívat. Vznikne velice malý, neviditelný spoj, který je možné zase kdykoliv rozcvaknout.

Jak dlouho prodlužování vlasů svorkováním trvá a kdy ji obnovit

Prodlužování vlasů technikou svorkování trvá přibližně 2 hodiny a generálka účesu je nutná zhruba po 3 měsících.
Citlivější ženy si možná budou v prvních dnech stěžovat na pocit nepohodlí, ale to s sebou nese v menší či větší míře každá z metod.

Metoda prodlužování vlasů Bond Plus

Jedna v současné době z nejoblíbenějších metod.
Jistě jste slyšeli o prodlužování vlasů pomocí trubiček, a to je právě ono. Prameny pravých vlasů připevněné k těm vašim plastovými pojítky, které mají tvar trubiček - takhle se dá metoda prodlužování vlasů Bond Plus zjednodušeně popsat.

Toto pojítko navlékne kadeřnice na pramínek vašich vlasů, přidá k němu vlas falešný a pojítko zahřeje speciálními kleštěmi. Tímto dojde ke smrštění a vzájemnému spojení vlasů. Spoj je velmi malý, úhledný a nenápadný.

Jak dlouho prodlužování vlasů metodou Bond Plus trvá a kdy je třeba nová aplikace

V salonu strávíte 2 - 4 hodiny a znovu byste měli kadeřnici navštívit za 2 - 4 měsíce. Kadeřnice pak opět zahřeje pojítko, uvolní falešný pramínek a stejným způsobem ho upevní asi půl centimentru od pokožky hlavy.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 5.0 Počet: 1 Nejlepší: 5 Nejhorší: 5

Souvisejicí články

Piercing v obočí

Piercing

08.03.2006

Deprese

Deprese

10.03.2006

Propletené prsty na rukou

Erotická masáž

13.03.2006

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2021 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies