První 1/2 výherců soutěže s filmem Stmívání!

Děkujeme všem za velmi hojnou účast v soutěži s filmem Stmívání, kde máte možnost vyhrát DVD s filmem Stmívání a tričko Stmívání – Nový Měsíc. Rozhodli jsme se udělat Vám radost ještě před Vánoci, proto vyhlašujeme již nyní první polovinu výherců. Zajímá Vás, kdo vyhrál?

Tři herci z filmu stmívání

Soutěžní otázky zní:

1. Kdo ztvárnil ve filmu Stmívání - nový měsíc hlavní ženskou roli?

2. Kdo ztvárnil ve filmu Stmívání - nový měsíc hlavní mužskou roli?

3. Kdy (měsíc) má film Stmívání - Nový měsíc premiéru v českých kinech?

Ti, kteří se umístili na 100., 300., 400., 500. a 700. místě, vyhrávají DVD s filmem Stmívání a tričko Stmívání - Nový měsíc.

Šťastnými výherci se stávají:

100. místo - Michaela Márová, České Budějovice

300. místo - Lucie Kalmanová, Olomouc

400. místo - Marcela Horáková, Praha 6

Nevyhráli jste? Nezoufejte, pořád máte šanci vyhrát! Soutěž trvá do 30.12.2009!

Soutěžní odpovědi posílejte na email: soutez@mineralfit.cz

Výhercům blahopřejeme a ostatním přejeme hodně štěstí v soutěži!

 

Všeobecné podmínky soutěže

1) Veškeré soutěže probíhající na internetových portálech mineralfit.cz, chovatelka.cz a samuraj.cz jsou vyhodnocovány odbornou porotou redakčního týmu, vyhodnocování neprobíhá formou loterie.

2) Příspěvky do soutěží, soutěžní odpovědi a fotografie posílejte na soutěžní e-mail soutez@mineralfit.cz (do předmětu e-mailu vždy uvádějte název příslušné soutěže). Fotografie nesmí přesáhnout velikost 0,5 MB a budou posílány ve formátu JPG. Soutěžní příspěvky se nevracejí.

3) V případě soutěží, u kterých soutěžící posílají fotografie, náměty, vtipy a jiné práce tvůrčího charakteru, bude vždy 10 nejlepších prací s udáním autora zveřejněno na internetových stránkách.

4) Soutěžícím se rozumí fyzická osoba která se může jedné soutěže zúčastnit pouze jednou. V jiném případě si zřizovatel soutěže vyhrazuje právo soutěžícího z dané soutěže vyloučit.

5) Veškeré soutěžní odpovědi, fotografie a jiné práce, které podléhají vyhodnocení, nesmí být v rozporu s platným zákonem o autorských právech. Poruší-li soutěžící tento zákon, bude za případné důsledky odpovědný.

6) Soutěžící nebo jeho zákonný zástupce má povinnost uvést své jméno a příjmení, rok narození, platnou e-mailovou adresu (pokud nějakou vlastní), telefonní kontakt a poštovní adresu.

7) Výhry ze soutěží budou odeslány na poštovní adresu do 14 dnů od skončení soutěže. V případě, že soutěžící výhru z jakéhokoliv důvodu odmítne, bude výhra automaticky přesunuta na dalšího výherce v pořadí. Výsledky dané soutěže se účastníci soutěží dozví do tří dnů od ukončení soutěže, a to na internetových stránkách daného magazínu, na kterém soutěž probíhala.

8) Zřizovatel soutěže si vyhrazuje právo zachovávat kontaktní informace o soutěžících.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 5.0 Počet: 1 Nejlepší: 5 Nejhorší: 5

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2023 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies