Revoluční kabelky

Metalické, neonové, puntíkované, výrazně barevné, takové jsou moderní kabelky současnosti. Móda jde ale kupředu stejně jako technika a když se tato dvě odvětví spojí, vznikne opravdu nadčasová kabelka – s televizí a DVD přehrávačem.

Bota s kabelkou ve stejné barvě

Kabelka s televizí a DVD

Módní návrháři se předhánějí, kdo z nich vymyslí zajímavější kabelku, ale tohle tu ještě nebylo. Kabelka se zabudovanou televizní obrazovkou a DVD přehrávačem. Takže pokud musíte jít ven něco vyřídit a bojíte se, že nestihnete svůj oblíbený televizní seriál, stačí vzít si sebou BagTV, jak se tato technická vychytávka jmenuje, položit si kabelku na klín a dívat se. Možné je také přehrávat filmy nebo hudbu, a to i přes flash disk. Display můžete propojit s počítačem, televizí i kamerou. A baterie? Vydrží až dvě a půl hodiny.

Jakmile display přestanete sledovat, stačí překrýt jej kůží v barvě kabelky a nikdo nepozná, jaký skvost si to sebou nosíte. „Televizní kabelky“ jsou vyrobeny s vysoce kvalitního materiálu a jsou k dispozici v mnoha barevných variacích. Cena činí tři sta liber, což je asi osm tisíc korun českých.

Další moderní kabelky – metal a neon

Ačkoliv kabelka s televizí a DVD přehrávačem ještě není na českém trhu dostupná, in můžete být i s jinými módními kousky. Moderní jsou například neonové kabelky, které ale září i na denním světle. U nás takové vyrábí například módní butik Mango. Ve světě žádejte kabelku od Luise Vutittona s typickým neonovým písmem – seženete ji např. v newyorské Deitch Gallery na 18 Wooster St.

Krok vedle neuděláte ani s metalickými, kovově lesklými kabelkami. Do módy se vrací i tašky s třásněmi, pozor ale na kombinování, ať nevypadáte jako country zpěvačka. Nosíte ráda oblečení v jednom barevném tónu? Pak si můžete dovolit oživit outfit kabelkami s nejrůznějšími barevnými vzory či obrázky. Nebojte se ani netradičních tvarů srdíček nebo konvice.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.5 Počet: 2 Nejlepší: 5 Nejhorší: 4

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies