Rolletic

Už jste slyšeli o rolleticu, o masážním stroji, který vám pomůže shodit přebytečné kilogramy a odstranit celulitidu v oblasti stehen, břicha, zadku, podpaží, lýtek, horních končetin a zad?

Ženské záda v bílém nátělníku

Rolletic

Jedná se o stroj, který byl vyvinut ve spolupráci fyzioterapeutů, masérů a žen, které trpí nadváhou a celulitidou. Masírováním dochází k tvarování postavy, úbytku celulitidy až o dva stupně, celkovému zpevnění masírovaných partií, a také jsou masírovány akupunkturní body, což má blahodárný vliv na ostatní orgány v těle. Zlepšuje se totiž jejich prokrvení a funkce.

Pro koho je Rolletic vhodný

Rolletic je vhodný pro všechny věkové kategorie, pro muže, pro ženy, i mladistvé. Jeden z nejdůležitějších účinků tohoto přístroje je výrazné zlepšení prokrvení ošetřované partie, usměrnění toku lymfy a tím i rychlé odstranění nežádoucích zplodin látkové výměny. Detoxikaci můžete podpořit také užíváním minerální kúry, která detoxikuje a zeštíhluje zároveň.

Při pravidelném cvičení zhubnete

Při pravidelném ošetřování přístrojem (cca 2x týdně) dochází ke zpevnění podkožní vazivové tkáně a redukci ošetřované partie. Efekt nastupuje po 7.až 8. sezení. V neposlední řadě se odstraňují svalové blokády a spasmy. Při aplikaci se uvolňují do organismu látky tzv. opiody, vyvolávající u lidí pocit uvolnění a spokojenosti.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Souvisejicí články

Vázání na snowboardu

Snowboarding

07.03.2006

Tři kostky cukru

Craving

08.03.2006

Detail plaveckého bazénu

Aqua aerobic

08.03.2006

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2021 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies