Silvestr v Tatralandii? Proč ne!

Tatralandia je největším aquaparkem na Slovensku. Díky termální vodě je v provozu celoročně a kromě mnoha vodních atrakcí nabízí i možnost sportovního, adrenalinového, relaxačního a lázeňského vyžití.

Aquapark Tatralandia

Luxus a zábava – Tatralandia resort

Tatralandia je jedním z nejnovějších evropských luxusních resortů. Nároční cestovatelé zde mohou obdivovat lesy, hory, jeskyně, jezera a plesa. Tradiční a inovační léčebné a ozdravné procedury, lyžování, rafting, horolezectví a horská cyklistika uspokojí každého. Tatraladie je čistým rájem, který hledáte.

Tatralandia – největší termální koupaliště na Slovensku

Tatralandia je největší aquaparkem nejen na Slovensku. Díky termální vodě je v provozu celoročně. Leží na severním břehu přehrady Liptovská Mara se scenérií Západních Tater.

Co všechno Tatralandia nabízí

Areál nabízí 14 bazénů - z toho 9 celoročních (36°C), množství tobogánů a klouzaček, parní a masážní koupele. Nechybí ani chrliče, vířivky, vodní houpačky a postele. Termální voda v aquaparku má blahodárné účinky na pohybové a dýchací ústrojí.

Tatralandia jako lázeňské a relaxační centrum

Součástí areálu aquaparku je jedinečný komplex parních, vodních a masážních lázní, saun a procedur, studené saunové centrum s ochlazováním pod holým nebem, wellness centrum, kongresové centrum a ubytovací komplex Holiday Village Tatralandia.

Silvestr v Tatralandii

Blíží se konec roku a vy stále nevíte, kde tento přelomový den strávíte? Co takhle právě zde?! Tatralandia nabízí svým hostům poslední den v roce opravdu pestrý program. Těšit se můžete na šnorchlování, aquagym v mořské  vodě, silvestrovskou minidisco a taneční vystoupení Phantoms Crew a Grupo Caliente. Připravena je také bohatá tombola a luxusní silvestrovské menu. 

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies