Sluneční brýle trendem léta

Letošní sluneční brýle jsou extravagantní, reflexní a usazené v nebývalých obroučkách. A čím větší a tmavší vaše sluneční brýle jsou, tím více budete "in". Sluneční brýle letošní sezóny se řídí heslem - buďte viděn/a!

Červené sluneční brýle

Sluneční brýle podle světových značek

Návrhář Dirk Bikkembergs klade důraz na XXL velikost, co nejkulatější tvar a co nejoriginálnější materiály - dřevo, želvovina, hliník či acetát. To vše s viditelným podpisem.
Pařížský Chanel zcela souhlasí, sluneční brýle podle této módní značky vyžadují sladěné šperky, kabelky i boty. Světoznámé značky se letos orientují na popové barevné kombinace, hippiesovsky laděné.

Jaké sluneční brýle si pořídit?

Při výběru slunečních brýlí si ověřte, že vás ochrání před ostrým slunečním svitem a ultrafialovým zářením. Pokud tuto jistotu máte, soustřeďte se na vhodný materiál a především tvar. Brýle vám musí dobře sedět, neměly by tlačit na kořeni nosu. V brýlích se musíte cítit dobře, neřídit se jen tím, co "frčí". Dbejte na svůj styl a snažte se jej udržet i při výběru slunečních brýlí, třeba podle barevné typologie.

Výběr slunečních brýlí podle tvaru obličeje

Máte-li kulatý obličej, vyhýbejte se kulatým obroučkám. Hranatější tváři zase nesluší obří brýle s ostřejšími hranami, které jsou právě módní.

Sluneční brýle a barvy obrouček

Letos se návrháři barev nebáli a nabízejí široké spektrum barev, ze kterých si vybere úplně každý. Nosí se ohnivě červená, elegantní fialová, vesele oranžová, citronově žlutá. Zkusit můžete i všechny odstíny modré a zelené a také klasickou černobílou kombinaci. Nešlápnete vedle ani s hnědou.

Jaké letí tvary slunečních brýlí?

Hitem tohoto roku jsou obrovské sluneční brýle. Úspěch budete mít třeba v "leteckých brýlích" jako Tom Cruise ve filmu Top Gun. Nejvíc sexy budete v kočičích brýlích třeba jako Marilyn Monroe.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Souvisejicí články

Piercing v obočí

Piercing

08.03.2006

Deprese

Deprese

10.03.2006

Propletené prsty na rukou

Erotická masáž

13.03.2006

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2021 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies