Soft fast lift – lifting bez skalpelu

Máte pocit, že váš mladistvý vzhled odnesl čas? Uvažujete o plastické operaci, ale bojíte se podstoupit narkózu a jizvy, které přináší klasický face lifting? Pak je tu pro vás nová metoda prováděná ambulantně, v lokální anestezii a bez jizev!
Žena se zavřenýma očima a blond vlasy

Plastická chirurgie s. r. o.

Plastická chirurgie se pomalu stává běžnou součástí našeho životního stylu. Plastičtí chirurgové se neustále snaží najít co nejšetrnější metody s co nejkratší dobou pooperační rekonvalescence, s co možná nejmenším rozsahem jizev a rizika výskytu případných komplikací. Jednou z takových metod je soft fast lift.

Face lifiting versus Soft Fast Lift

Klasický face lifting je prováděný v narkóze a trvá asi 3 hodiny. Neobejde se bez hospitalizace, asi 7-10 hod. musíte nosit obvazy a 2 týdny je nutno zdržovat se mimo společnost. Při zákroku se chirurgicky odstraňuje nadbytek kůže a vypínají se povolené svaly tváří a krku, čímž vznikají v oblasti před a za uchem trvalé jizvy. Operace se může provést teprve až dojde k výraznějšímu povolení svalů a kůže. Není tedy vhodná pro mladší jedince. Na rozdíl od face liftingu mohou metodu Soft Fast Lift podstoupit i lidé mladší věkové kategorie. Soft Fast Lift se provádí ambulantně v lokální anestezii, bez jizev, bez obvazů a s pouhou týdenní rekonvalescencí. Po zákroku se pacient snadněji zotavuje a může se rychle vrátit zpět ke svému běžnému životu.

Co je to Soft Fast Lift a jak se provádí

Soft Fast Lift je revoluční technika, která pacientovi navrací mladistvý vzhled obličeje bez zanechání jizev a bez nutnosti hospitalizace. V lokální anestezii se velmi tenkou jehlou pod kůži povolených oblastí zavedou speciální nitě s protisměrnými zoubky. Potřebná oblast se vypne, jehla se vytáhne a zoubky nití se zachytí do měkkých tkání a fixují tak dosažené vypnutí.

Plastický chirurgie a zákroky?

Po zákroku následuje dezinfekce a zarouškování dotyčné oblasti. V případě liftingu obočí a čela je na několik dní ponechán obvaz. Tři dny je doporučováno omezit mimiku obličeje a ošetřovat obličej obzvláště opatrně. K běžným denním činnostem se můžete vrátit asi za 2 týdny a k intenzivní zátěži včetně sportování asi po 4-6 týdnech od zákroku. Týden po zákroku je nutná antibiotická a protizánětlivá kůra.

Jak dlouho účinky tohoto speciálního liftingu vydrží?

Efekt zákroku vydrží 4-6 let a lze jej podle potřeby opakovat. Důležitou součástí této techniky je vznik fibrosy (zhuštění vaziva ve tkáni) a kolagenu způsobené právě speciálními nitěmi. 2 až 15 měsíců po zákroku se ještě účinky soft fast liftingu zlepšují.

Pro koho je Soft Fast Lift vhodný?

Pokud si přejete omladit povolené tkáně krku nebo obličeje, jste v dobrém zdravotním i psychickém stavu, můžete být vhodným kandidátem metody Soft Fast Lift. Metodu může podstoupit již od svých 30 let.

Je zákrok bolestivý?

Zákrok je prováděn v lokální anestezii, která se do míst vpichů aplikuje pomocí velmi tenké jehly. Pacient přitom cítí mírnou bolest v oblasti aplikace. V průběhu zavádění nití již necítíte žádnou bolest. Po zákroku můžete mít pocit pnutí v místech, kde byla nit zavedena, ale v žádném případě nejde o bolest.

Jaké mohou nastat komplikace?

Mezi komplikace, které se mohou vyskytnout, patří lehké pohmožděniny a drobné nerovnosti v místě vpichů. Vše je obvykle přechodné a postupem času ustoupí.

Kde se Soft Fast Lift provádí?

Jednou z mála klinik, kde se tento speciální lifting bez použití skalpelu provádí, je Klinika plastické chirurgie v Ostravě.

Klinika plastické chirurgie Ostrava

Klinika plastické chirurgie je akreditovaným pracovištěm na vysoce odborné úrovni. Úpravám kosmetických vad se věnuje již několik let, během kterých si získala výbornou pověst i řadu spokojených pacientů.

Klinika plastické chirurgie v Ostravě se zabývá řešením těchto problémů:

  • operační i injekční úprava vrásek, očí, obličeje a krku
  • úpravy tvaru nosu
  • korekce odstálých boltců
  • vlasové transplantace
  • úpravy postavy liposukcí
  • úpravy ženských prsů (zvětšení, zmenšení, modelace tvaru)
  • zmenšení zvětšených mužských prsů
  • zvětšování rtů s přechodným i trvalým efektem
  • úprava tvaru břicha včetně odstranění nadbytku tuku a kůže a sešití volných svalů
  • injekční léčba pocení - botulotoxinem
Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Souvisejicí články

Vázání na snowboardu

Snowboarding

07.03.2006

Tři kostky cukru

Craving

08.03.2006

Detail plaveckého bazénu

Aqua aerobic

08.03.2006

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2020 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies