Soutěž o doplňky a nosní roztok od PRO.MED.CS

Je tady další soutěž pro vaše zdraví! I na jaře je třeba podporovat imunitní systém, takže neváhejte a soutěžte s námi.

Papírová krabička s nápisem Ladymarin

AcidofolanOdpovězte správně na soutěžní otázku a vyhrajte balení horké novinky na trhu – doplňku stravy Ladymarin. Obsahuje suchý extrakt ostropestřce mariánského, který má schopnost regenerovat játra, a podporovat tak detoxikační procesy v těle.

Dále je pro pět z vás připraven doplněk Promagsan, s obsahem hořčíku – zabraňujícím únavě a svalovým křečím.

Acidofolan obsahující kyselinu listovou zase podpoří vaši nervovou soustavu. V chladných zimních dnech se také hodí doplněk na posílení imunity –Selzink Plus – obsahuje kombinaci selenu a zinku, která působí protizánětlivě.

Kdo vyhrává

Balíček plný doplňků výživy čeká na pět výherců. Stačí správně odpovědět na soutěžní otázky a balíček v podobě zdraví bude váš.

Soutěžní otázky

1. Ladymarin obsahuje ostropestřec. Co je to

a) bodlák b) strom c) keř

2. Pomáhá zázvor proti těhotenské nevolnosti Nápovědu najdete zde.

 

Své odpovědi zasílejte do 11. 5. 2012 na soutěžní email: soutez@emagaziny.cz

Balíček vyhrává každý 100. email se správnou odpovědí.

Držíme palce!!

Všeobecné podmínky soutěže

1) Veškeré soutěže probíhající na internetových portálech mineralfit.cz, chovatelka.cz a samuraj.cz jsou vyhodnocovány odbornou porotou redakčního týmu, vyhodnocování neprobíhá formou loterie.

2) Příspěvky do soutěží, soutěžní odpovědi a fotografie posílejte na soutěžní e-mail soutez@emagaziny.cz (do předmětu e-mailu vždy uvádějte název příslušné soutěže). Fotografie nesmí přesáhnout velikost 0 ,5 MB a budou posílány ve formátu JPG. Soutěžní příspěvky se nevracejí.

3) V případě soutěží, u kterých soutěžící posílají fotografie, náměty, vtipy a jiné práce tvůrčího charakteru, bude vždy 10 nejlepších prací s udáním autora zveřejněno na internetových stránkách.

4) Soutěžícím se rozumí fyzická osoba která se může jedné soutěže zúčastnit pouze jednou. V jiném případě si zřizovatel soutěže vyhrazuje právo soutěžícího z dané soutěže vyloučit.

5) Veškeré soutěžní odpovědi, fotografie a jiné práce, které podléhají vyhodnocení, nesmí být v rozporu s platným zákonem o autorských právech. Poruší-li soutěžící tento zákon, bude za případné důsledky odpovědný.

6) Soutěžící nebo jeho zákonný zástupce má povinnost uvést své jméno a příjmení, rok narození, platnou e-mailovou adresu (pokud nějakou vlastní), telefonní kontakt a poštovní adresu.

7) Výhry ze soutěží budou odeslány na poštovní adresu do 14 dnů od skončení soutěže. V případě, že soutěžící výhru z jakéhokoliv důvodu odmítne, bude výhra automaticky přesunuta na dalšího výherce v pořadí. Výsledky dané soutěže se účastníci soutěží dozví do tří dnů od ukončení soutěže, a to na internetových stránkách daného magazínu, na kterém soutěž probíhala.

8) Zřizovatel soutěže si vyhrazuje právo zachovávat kontaktní informace o soutěžících.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2023 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies