Soutěž o vstupenky na festival Noc plná hvězd!

Milí čtenáři, máte skvělou příležitost vyhrát 2 vstupenky na jedinečný rockový festival Noc plná hvězd, na který se sjíždí tisíce lidí z Česka, Slovenka, Německa a Polska! Soutěžte s námi!

Soutěž na noc plnou hvězd

Soutěž o vstupenky na festival Noc plná hvězd

Vážení čtenáři časopisu mineralfit.cz, vyhlašujeme pro vás novou soutěž, ve které můžete vyhrát 2 vstupenky na jedinečný rockový a metalový festival Noc plná hvězd, který se koná ve dnech 27. 6. a 28. 6.! Co letos uvidíte? Letos zazní pořádný nářez! Kapely jako Death Angel, Nazareth, Serotonal nebo Primal Fear jsou pouhou třešničkou na dortu. Na Noci plné hvězd tentokrát zazní více než třicet rockových a metalových skupin! Že se můžete zbláznit touhou tyto vstupenky mít? Tak se zúčastněte naší jednoduché soutěže!

 

Soutěžní otázka zní:

Kde se každoročně koná festival Noc plná hvězd?

 

Termín soutěže

Soutěžní odpovědi posílejte do 25. 6. 2008 včetně na e-mail soutez@mineralfit.cz . Vyhraje ten z vás, komu se podaří umístit se v pořadí na 30 místě se správnou odpovědí. Do předmětu e-mailu napište heslo „Soutěž o vstupenky NPH“. Těšíme se na vaše odpovědi a přejeme mnoho štěstí!

 

Ceny do aktuálních soutěží věnovala umělecká agentura PETARDA PRODUCTION a. s.

 

Všeobecné podmínky soutěže

1) Veškeré soutěže probíhající na internetových portálech mineralfit.cz, chovatelka.cz a mineralfit.cz jsou vyhodnocovány odbornou porotou redakčního týmu, vyhodnocování neprobíhá formou loterie.

2) Příspěvky do soutěží, soutěžní odpovědi a fotografie posílejte na soutěžní e-mail soutez@mineralfit.cz (do předmětu e-mailu vždy uvádějte název příslušné soutěže). Písemné příspěvky budou posílány na adresu Rádce, spol. s r.o., 28. října 123, 702 00 Ostrava. Fotografie nesmí přesáhnout velikost 0,5 MB a budou posílány ve formátu JPG. Soutěžní příspěvky se nevracejí.

3) V případě soutěží, u kterých soutěžící posílají fotografie, náměty, vtipy a jiné práce tvůrčího charakteru, bude vždy 10 nejlepších prací s udáním autora zveřejněno na internetových stránkách.

4) Soutěžícím se rozumí fyzická osoba a jedné soutěže se může zúčastnit pouze jednou. V jiném případě si zřizovatel soutěže vyhrazuje právo soutěžícího z dané soutěže vyloučit.

5) Veškeré soutěžní odpovědi, fotografie a jiné práce, které podléhají vyhodnocení, nesmí být v rozporu s platným zákonem o autorských právech. Poruší-li soutěžící tento zákon, bude za případné důsledky odpovědný.

6) Soutěžící nebo jeho zákonný zástupce má povinnost uvést své jméno a příjmení, rok narození, platnou e-mailovou adresu (pokud nějakou vlastní), telefonní kontakt a poštovní adresu.

7) Výhry ze soutěží budou odeslány na poštovní adresu do 14 dnů od skončení soutěže. V případě, že soutěžící výhru z jakéhokoliv důvodu odmítne, bude výhra automaticky přesunuta na dalšího výherce v pořadí. Výsledky dané soutěže se účastníci soutěží dozví do tří dnů od ukončení soutěže, a to na internetových stránkách daného magazínu, na kterém soutěž probíhala.

8) Zřizovatel soutěže si vyhrazuje právo zachovávat kontaktní informace o soutěžících.

9) Zřizovatel soutěže se zavazuje, že kontaktní informace nebude šířit do rukou třetích osob.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2020 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies