Soutěžíme o chutné omáčky Spak

Teplé večery se k nám pomalu blíží a s nimi také grilovací sezóna. Čím dát grilovanému masu šťávu? Vyzkoušejte výborné a zdravé omáčky od Spaku. U nás je můžete vyhrát!!

Maso se zeleninou na grilu

Výborná hořčicová omáčkaGrilujte zdravě – s omáčkami od SPAK!

Znáte lepší příležitost, kdy vařit a jíst zdravě než na přelomu jara a léta Ochuťte si svěží zeleninu a libová masíčka omáčkami bez konzervantů od Spak. Můžete v nich naložit maso nebo je použít jako dip k zelenině. Záleží na chuti a preferencích každého. Pokud odpovíte správně na soutěžní otázky a budete mít štěstí, vyhrajete balíček s mnoha příchutěmi těchto omáček (např. Sladkokyselou omáčku, svěží Szechuan nebo pikantní Hořčicovou s koprem).

Soutěžní otázky:

1. Kolik druhů omáček k masům najdete v sortimentu Spak

a) méně než pět b) pět až deset c) víc než deset

Správnou odpověď najdete na webových stránkách společnosti Spak www.spak.cz

2. Které hovězí maso není vhodné pro grilování

a) přední a zadní maso b) svíčková c) nízký roštěnec

Správnou odpověď naleznete v článku Jaké maso zvolit na gril

Kdo vyhrává

Máme připraveny tři balíčky omáček Spak. Vyhrává ten, kdo správné odpovědi zašle do 30. 6. 2012 na soutěžní email: soutez@emagaziny.cz

Vyhrává každý 100. email se správnou odpovědí.

Všeobecné podmínky soutěže

1) Veškeré soutěže probíhající na internetových portálech mineralfit.cz, chovatelka.cz a samuraj.cz jsou vyhodnocovány odbornou porotou redakčního týmu, vyhodnocování neprobíhá formou loterie.

2) Příspěvky do soutěží, soutěžní odpovědi a fotografie posílejte na soutěžní e-mail soutez@emagaziny.cz (do předmětu e-mailu vždy uvádějte název příslušné soutěže). Fotografie nesmí přesáhnout velikost 0 ,5 MB a budou posílány ve formátu JPG. Soutěžní příspěvky se nevracejí.

3) V případě soutěží, u kterých soutěžící posílají fotografie, náměty, vtipy a jiné práce tvůrčího charakteru, bude vždy 10 nejlepších prací s udáním autora zveřejněno na internetových stránkách.

4) Soutěžícím se rozumí fyzická osoba která se může jedné soutěže zúčastnit pouze jednou. V jiném případě si zřizovatel soutěže vyhrazuje právo soutěžícího z dané soutěže vyloučit.

5) Veškeré soutěžní odpovědi, fotografie a jiné práce, které podléhají vyhodnocení, nesmí být v rozporu s platným zákonem o autorských právech. Poruší-li soutěžící tento zákon, bude za případné důsledky odpovědný.

6) Soutěžící nebo jeho zákonný zástupce má povinnost uvést své jméno a příjmení, rok narození, platnou e-mailovou adresu (pokud nějakou vlastní), telefonní kontakt a poštovní adresu.

7) Výhry ze soutěží budou odeslány na poštovní adresu do 14 dnů od skončení soutěže. V případě, že soutěžící výhru z jakéhokoliv důvodu odmítne, bude výhra automaticky přesunuta na dalšího výherce v pořadí. Výsledky dané soutěže se účastníci soutěží dozví do tří dnů od ukončení soutěže, a to na internetových stránkách daného magazínu, na kterém soutěž probíhala.

8) Zřizovatel soutěže si vyhrazuje právo zachovávat kontaktní informace o soutěžících.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 5.0 Počet: 1 Nejlepší: 5 Nejhorší: 5

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2023 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies