Soutěžíme se Saxánou!

Startujeme další soutěž s společností Film Europe a s novou filmovou pohádkou Saxána a lexikon kouzel. Soutěžte spolu s vašimi dětmi, nebo jim sami vyhrajte pěkné ceny. K mání jsou pexesa, rozvrhy hodin, záložky do knížky, samolepky a DVD s pohádkou.

Obal dvd filmu Saxána a lexikon kouzel

Rozhodně neváhejte a na nový film Václava Vrolíčka určitě zajděte. Kromě Petry Černocké a Jana Hrušinského se můžete těšit na Jiřinu Bohdalovou, která hraje bláznivou tetu malé Saxánky, Irmu. Záhadným způsobem se dostane do světa pohádek a snaží se najít si tady ženicha.

Original

V roli strýce Evžena uvidíte Petra Nárožného. Vysoce postavený a vážený Evžen je předseda soudu. Jeho vážnost však kazí teta Irma.

Josefa Somra spatříte co by ředitele školy kouzel, později jej budou chtít kournovat na krále pohádkové říše.

Herce Jiřího Lábuse uvidíte v roli seriózního nakladatele Pleskota. Teta Irma díky kouzel získá jeho přízeň, kterou využije k publikaci své pohádkové knihy.

Dále ve filmu hraje Ota Jirák, Markéta Hrubešová a malou Saxánka - Helenka Nováčkovoá.

Ve filmu uvidíte také spoustu animovaných, kouzelných postav. Jistě zahlédnete Krakavouse, trpaslíka Řehoře, kostlivce Vincka, Chlupáče, Dědu netopýra, šotky, bazilišky, morkolaby a další postavičky.

 

Vyhrajte kouzelný balíček

Soutěžte s námi a vyhrajte kouzelný balíček, který do soutěže věnovala společnost Film Europe. Jak na to Stačí mailem odpovedět na dvě jednoduché otázky.

1. Kdo je režisérem filmu Sanána a lexikon kouzel?

2. Které jsou nejoblíbenější (nejen) vánoční pohádky?

Mail se správnou odpovědí zasílejte do 15. 10. 2011 na soutěžní mail:

soutez@emagaziny.cz

Kdo vyhraje

Na pěknou kouzelnou výhru se může těšit každý stý mail se správnou odpovědí. Všem účastníkům soutěže držíme palce!!

Všeobecné podmínky soutěže

1) Veškeré soutěže probíhající na internetových portálech mineralfit.cz, chovatelka.cz a samuraj.cz jsou vyhodnocovány odbornou porotou redakčního týmu, vyhodnocování neprobíhá formou loterie.

2) Příspěvky do soutěží, soutěžní odpovědi a fotografie posílejte na soutěžní e-mail soutez@emagaziny.cz (do předmětu e-mailu vždy uvádějte název příslušné soutěže). Fotografie nesmí přesáhnout velikost 0 ,5 MB a budou posílány ve formátu JPG. Soutěžní příspěvky se nevracejí.

3) V případě soutěží, u kterých soutěžící posílají fotografie, náměty, vtipy a jiné práce tvůrčího charakteru, bude vždy 10 nejlepších prací s udáním autora zveřejněno na internetových stránkách.

4) Soutěžícím se rozumí fyzická osoba která se může jedné soutěže zúčastnit pouze jednou. V jiném případě si zřizovatel soutěže vyhrazuje právo soutěžícího z dané soutěže vyloučit.

5) Veškeré soutěžní odpovědi, fotografie a jiné práce, které podléhají vyhodnocení, nesmí být v rozporu s platným zákonem o autorských právech. Poruší-li soutěžící tento zákon, bude za případné důsledky odpovědný.

6) Soutěžící nebo jeho zákonný zástupce má povinnost uvést své jméno a příjmení, rok narození, platnou e-mailovou adresu (pokud nějakou vlastní), telefonní kontakt a poštovní adresu.

7) Výhry ze soutěží budou odeslány na poštovní adresu do 14 dnů od skončení soutěže. V případě, že soutěžící výhru z jakéhokoliv důvodu odmítne, bude výhra automaticky přesunuta na dalšího výherce v pořadí. Výsledky dané soutěže se účastníci soutěží dozví do tří dnů od ukončení soutěže, a to na internetových stránkách daného magazínu, na kterém soutěž probíhala.

8) Zřizovatel soutěže si vyhrazuje právo zachovávat kontaktní informace o soutěžících.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 3.0 Počet: 1 Nejlepší: 3 Nejhorší: 3

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2023 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies