Soutěžte s filmem Temná krajina a vyhrajte DVD

Odpovězte na dvě jednoduché otázky a staňte se jedním z výherců soutěže s filmem Temná krajina 3D. Třeba právě na Vás se usměje štěstí a vyhrajete DVD se zajímavým filmem.

Obal dvd filmu Temná krajina

„ Na konci cesty...ožívají přízraky"

Strhující film plný napětí, odehrávající se v noci na opuštěné cestě nevadské pouště. Temná krajina je příběhem mladé dvojice - čerstvých novomanželů z Las Vegas. Dick (Tom Jane) a Gina (Lauren German) se vydávají na „svatební cestu" - bláznivou noční jízdu autem. Vášeň, touhu a radost z dané chvíle umocňují rychlou jízdou bez zapnutých světel. Řítí se do tmy a v momentě, kdy světla znovu rozsvítí, se před kapotou jejich auta objeví muž. Srážce nedokáží zabránit. Naloží neznámé tělo a snaží se ho dopravit do nemocnice. Ztratí se však v poušti a nevítaný spolujezdec začíná odhalovat svá zlověstná tajemství....Film plný napětí je odlehčený humorem. Pro bizarní spojení nereálného s napjetím je kritiky přirovnáván k úspěšné filmové sáze Twilight Zone.

Režie: Thomas Jane

Scénář: Tab Murphy

Kamera: Geoff Boyle

Hudba: Eric Lewis

Hrají: Thomas Jane, Lauren German, Ron Perlman, Chris Browning, Con Shell, Rene Mousseux a další

Soutěžte s filmem Temná krajina 3D a vyhrajte DVD zdarma!

Chcete vyhrát filmové DVD zdarma? Stačí odpovědět na dvě jednoduché otázky! Třeba právě na Vás se usměje štěstí a stanete se jedním z výherců.

Ceny do soutěže věnovala filmová a distribuční společnost Film Europe

Soutěžní otázky zní:

  1. Kdo režíroval film Temná krajina 3D?
  2. Uveďte alespoň 2 herce, kteří ve filmu Temná krajina 3D hrají.

Odpovědi posílejte nejpozději do 28.2.2011 na soutěžní e-mail:soutez@emagaziny.cz

Kdo vyhrává?

Ten, kdo odpoví správně na výše uvedené otázky a umístí se na 1., 50., 100., 150. a nebo 200. místě v pořadí, vyhrává DVD s filmem od společnosti Film Europe.

Všeobecné podmínky soutěže

1) Veškeré soutěže probíhající na internetových portálech mineralfit.cz, chovatelka.cz a samuraj.cz jsou vyhodnocovány odbornou porotou redakčního týmu, vyhodnocování neprobíhá formou loterie.

2) Příspěvky do soutěží, soutěžní odpovědi a fotografie posílejte na soutěžní e-mail soutez@emagaziny.cz (do předmětu e-mailu vždy uvádějte název příslušné soutěže). Fotografie nesmí přesáhnout velikost 0 ,5 MB a budou posílány ve formátu JPG. Soutěžní příspěvky se nevracejí.

3) V případě soutěží, u kterých soutěžící posílají fotografie, náměty, vtipy a jiné práce tvůrčího charakteru, bude vždy 10 nejlepších prací s udáním autora zveřejněno na internetových stránkách.

4) Soutěžícím se rozumí fyzická osoba která se může jedné soutěže zúčastnit pouze jednou. V jiném případě si zřizovatel soutěže vyhrazuje právo soutěžícího z dané soutěže vyloučit.

5) Veškeré soutěžní odpovědi, fotografie a jiné práce, které podléhají vyhodnocení, nesmí být v rozporu s platným zákonem o autorských právech. Poruší-li soutěžící tento zákon, bude za případné důsledky odpovědný.

6) Soutěžící nebo jeho zákonný zástupce má povinnost uvést své jméno a příjmení, rok narození, platnou e-mailovou adresu (pokud nějakou vlastní), telefonní kontakt a poštovní adresu.

7) Výhry ze soutěží budou odeslány na poštovní adresu do 14 dnů od skončení soutěže. V případě, že soutěžící výhru z jakéhokoliv důvodu odmítne, bude výhra automaticky přesunuta na dalšího výherce v pořadí. Výsledky dané soutěže se účastníci soutěží dozví do tří dnů od ukončení soutěže, a to na internetových stránkách daného magazínu, na kterém soutěž probíhala.

8) Zřizovatel soutěže si vyhrazuje právo zachovávat kontaktní informace o soutěžících.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 5.0 Počet: 1 Nejlepší: 5 Nejhorší: 5

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies