Soutěžte s Mineralfitem o balíček zeleného čaje!

Chcete vyhrát dárkový balíček obsahující několik balení zeleného čaje GABA? Pokud ano, tak se zúčastněte naší soutěže! Třeba právě na Vás se usměje štěstí a stanete se jedním z výherců.

Konvička s hrníčky plnými čaje

Blahodárné účinky zeleného čaje na lidské zdraví

Dobře chutná, příjemně povzbuzuje, působí jako účinný antioxidant a zároveň představuje bohatý zdroj vitamínů a minerálů.

GABA zelený čaj spojuje všechny zmíněné vlastnosti zeleného čaje, avšak nabízí ještě o mnoho více. Díky speciálnímu postupu při zpracování si totiž čajové lístky uchovají až 20x více kyseliny aminomáselné (GABA) než je tomu u běžně zpracovávaného zeleného čaje.

Gaba zelený čaj jakožto čistě přírodní a bohatý zdroj kyseliny aminomáselné představuje  komplexní a vysoce účinný doplněk výživy. Jeho pravidelná konzumace pomáhá snižovat vysoký krevní tlak, zároveň relaxuje svalstvo a uvolňuje tělesné napětí. Rovněž účinně odstraňuje stres a úzkostné stavy, stimuluje pozornost, zvyšuje koncentraci a podporuje pravidelný spánkový režim. Napomáhá rovněž při snižování nadváhy.

Zdroj textu: www.gaba-tea.eu

Soutěžte s námi a vyhrajte dárkový balíček zeleného čaje

Chcete vyhrát dárkový balíček zeleného čaje GABA? Pokud ano, odpovězte na 2 jednoduché otázky:

1. Vyjmenujte alespoň tři blahodárné účinky Gaba zeleného čaje na zdraví.

2. Jaká metoda zpracování je typická pro Gaba zelený čaj a co tato metoda zpracování obnáší?

Odpovědi posílejte nejpozději do 31.1.2011 na soutěžní e-mail: soutez@emagaziny.cz

Kdo vyhrává?

Ten, kdo se umístí na 1., 50., 100., 150., 200., 250., 300. místě, vyhrává dárkový balíček obsahující 5 balení GABA zeleného čaje.

Všeobecné podmínky soutěže

1) Veškeré soutěže probíhající na internetových portálech mineralfit.cz, chovatelka.cz a samuraj.cz jsou vyhodnocovány odbornou porotou redakčního týmu, vyhodnocování neprobíhá formou loterie.

2) Příspěvky do soutěží, soutěžní odpovědi a fotografie posílejte na soutěžní e-mail soutez@emagaziny.cz (do předmětu e-mailu vždy uvádějte název příslušné soutěže). Fotografie nesmí přesáhnout velikost 0 ,5 MB a budou posílány ve formátu JPG. Soutěžní příspěvky se nevracejí.

3) V případě soutěží, u kterých soutěžící posílají fotografie, náměty, vtipy a jiné práce tvůrčího charakteru, bude vždy 10 nejlepších prací s udáním autora zveřejněno na internetových stránkách.

4) Soutěžícím se rozumí fyzická osoba která se může jedné soutěže zúčastnit pouze jednou. V jiném případě si zřizovatel soutěže vyhrazuje právo soutěžícího z dané soutěže vyloučit.

5) Veškeré soutěžní odpovědi, fotografie a jiné práce, které podléhají vyhodnocení, nesmí být v rozporu s platným zákonem o autorských právech. Poruší-li soutěžící tento zákon, bude za případné důsledky odpovědný.

6) Soutěžící nebo jeho zákonný zástupce má povinnost uvést své jméno a příjmení, rok narození, platnou e-mailovou adresu (pokud nějakou vlastní), telefonní kontakt a poštovní adresu.

7) Výhry ze soutěží budou odeslány na poštovní adresu do 14 dnů od skončení soutěže. V případě, že soutěžící výhru z jakéhokoliv důvodu odmítne, bude výhra automaticky přesunuta na dalšího výherce v pořadí. Výsledky dané soutěže se účastníci soutěží dozví do tří dnů od ukončení soutěže, a to na internetových stránkách daného magazínu, na kterém soutěž probíhala.

8) Zřizovatel soutěže si vyhrazuje právo zachovávat kontaktní informace o soutěžících.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 5.0 Počet: 1 Nejlepší: 5 Nejhorší: 5

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2021 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies