Tukožroutská polévka zabírá

Určitě jste o tzv. tukožroutské polévce někdy slyšeli. Hodně toho slibuje - snězte jí kolik chcete, kdykoliv chcete a během týdne klesne vaše váha až o pět kilogramů. Týdenní dieta, kterou zvládnete i vy...

Polévka v hrnci s vařečkou

Tukožroutská polévka na týden

Hustou zeleninovou polévku můžete jíst v libovolném množství. Obsahuje minimum kalorií a slibuje účinek závratného shazování nadbytečných kil.
Během týdenní diety si můžete dopřát i něco navíc, a přesto budete hubnout. Máte-li pevnou vůli a vydržíte ji jíst celý týden, můžete po týdnu slavit úspěch.

Pro koho je tukožroutská polévka vhodná?

Tukožroutská polévka je výborná na shazování pár nadbytečných kilogramů, ale neřeší obezitu. Chcete-li se dostat do formy před dovolenou nebo se chystáte na párty a chcete dopnout oblíbenou sukni, pak je tukožroutská polévka pro vás tím pravým.

Účinek tukožroutské polévky

"Fígl" spočívá v důkladném odvodnění organismu, takže pokud se po jejím skončení opět vrátíte k tučné stravě, dojde k jojo efektu. Dietu rozhodně nedržte déle než stanovený týden.

Recept na tukožroutskou polévku

Budete potřebovat:
1 hlávku bílého zelí
2 - 3 zelené papriky
1 kg mrkve
6 menších jarních cibulek
1 řapíkatý celer
0,5 kg rajčat
1-2 kostky bujónu

Zeleninu pokrájejte na kousky, vložte do hrnce s vodou a uvařte doměkka. Přidejte zeleninový bujón, podle chuti okořeňte, nesolte. Pokud budete mít problém po několika dnech polévku sníst, můžete ji rozmixovat a vypít.

Při samotné dietě hodně pijte a kromě polévky si můžete dopřát malé množství ovoce (kromě banánů), nízkotučné mléko, jednou v týdnu ryby a rýži.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies