Užívejte si thajské masáže

Masáže jsou důležité především to ty z nás, kteří mají sedavé zaměstnání anebo naopak fyzicky náročnou práci. Thajská masáž uleví nejen šlachám, kloubům a páteři a vy si budete připadat jako znovuzrození.

Žena provádí masáž ležící osobě

Masáž – k čemu je dobrá?

Masáže patří v posledních letech mezi velmi populární způsoby, jak zregenerovat bolavé tělo. Fámy o škodlivosti masáží jsou už dávno pasé a lidé, kteří do svého těla investují prostřednictvím masáží, vědí, proč to dělají.

Co je to thajská masáž?

Thajská masáž má prastaré kořeny, které sahají daleko do minulosti. Představuje systém hned několika technik, které se postarají o to, aby bylo vaše tělo zdravé a fit. Na rozdíl od klasických masáží je thajská masáž záležitostí téměř dvou až tříhodinovou.

Jak se provádí thajská masáž?

Thajská masáž se skládá především z akupresurního procesu a jógy, čímž přináší nejen fyzické, ale také psychické uvolnění. Masér, který thajskou masáž provádí, používá prsty, lokty, palce, kolena a chodidla tak, aby vyvinul kombinovaný tlak pro co nejúčinnější výsledky.

Při thajské masáži se začíná u chodidel, která obsahují množství důležitých bodů. Ty, když se promasírují, uvolní zbytek těla, které je připraveno k celkové masáži.

Kdy se projeví očekávané výsledky?

Thajské masáže mají za úkol celkovou regeneraci těla. Každý je individuální, a proto také potřebuje individuální docházení na thajské masáže. Každopádně je to záležitost dlouhodobějšího rázu, než se projeví znatelný výsledek. Při pravidelném docházení na thajské masáže budete schopni bez problémů provádět úkony, na které vaše tělo před tím nestačilo.

Druhy thajských masáží

  • tradiční thajská masáž
  • masáž šíje a zad
  • olejová thajská masáž
  • masáž nohou
  • královská masáž
Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies