Valentýn 2009 – tipy na valentýnské pobyty

Už víte, jak letos svou drahou polovičku na Valentýna překvapíte? Ještě ne? Můžete ji například pozvat na romantický víkend! V dnešním článku vám poradíme pár opravdu zajímavých a romantických míst.

Postavy stojící na červeném srdci

Jaký bude letos váš Valentýn?

Letošní rok vychází svátek všech zamilovaných, tedy Valentýn, na sobotu. Sobota a neděle jsou ideální k tomu, abyste svou drahou polovičku pozvali na romantický víkend. V dnešním článku vám poradíme pár opravdu zajímavých míst. 

Romantický víkend v Benátkách

Severoitalské město, které je postavené na vodě je označováno za nejkrásnější místo v Evropě a není se také čemu divit. Vyznejte své polovičce lásku pří romantické plavbě na Gondole (Gondoly jsou černé štíhlé loďky, díky nimž dostaly Benátky svůj typický romantický nádech).

Relaxační víkend v lázních

Jste oba pracovně vytížení? Toužíte alespoň po jednom klidném víkendu, který byste společně strávili? Pokud ano, jednou z možností je objednání relaxačního víkendu v lázních – záleží na vás jestli svůj čas strávíte zkrášlováním a relaxováním a nebo v posteli se svou drahou polovičkou.

Vyznejte lásku pod Eiffelovkou

Chcete své lásce připravit opravdu něco originálního? Vyznejte ji lásku pod Eiffelovkou. Paříž je právem považována za město lásky a historických památek. Pokud se vám tento nápad zalíbil, raději si ihned rezervujte letenky – může se stát, že už pak nebudou volná místa. Denně navštíví Eiffelovku až 5000 návštěvníků.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu
Podpořte projekt Cisterna pro hasiče Žulová nákupem v e-shopu s charitativním kalendářem a reklamními předměty.

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2024 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies