Vhodné vitamíny pro zpevnění zubů a dásní

Problémy se zuby, a to především s dásněmi, trápí mnoho z nás. Existují vitamíny a nebo jiné přípravky, které nám dopomohou ke krásnému zářivému úsměvu bez bolesti? Ano, existují. Víme, které to jsou!

Pootevřená ústa ukazující zuby

Skeletin - pro krásné a silné zuby

Výjimečnost Skeletinu je korunována přítomností jemně rozemleté sépiové kosti. Sépiová kost je notoricky známým doplňkem kanárčích klecí, ale je velmi vhodná i pro člověka, neboť je nejen zdrojem biologicky dostupných minerálních látek nutných pro stavbu a obnovu kostní tkáně (Ca, Mg), ale také látek sloužících jako zdroj pro syntézu anorganických složek chrupavky. Sépiová kost je v čínské medicíně poměrně ceněná substance, která mimo jiné dokáže snižovat kyselost žaludečního obsahu, působit proti vzniku vředů a která je předepisována při nedostatku vápníku v těle.

Citrovival kapky - pro desinfekci úst

Kapky obsahují účinné antiseptické látky, které ničí škodlivé bakterie, choroboplodné zárodky a zpomalují jejich další množení. Tyto účinky je možno využít při péči o hygienu ústní dutiny.

Dentální nit s bělícím účinkem

Odstraňuje plak tam, kde se Váš zubní kartáček nedostane. Samotným čištěním zubů se nedostanete do všech těžko dostupných míst, ve kterých se také hromadí plak. Ale s touto zubní nití to dokážete. Se svou strukturou odolnou proti třepení se jednoduše dostane mezi zuby a pod okraj dásní. Denní používání zubní nitě Vám pomáhá udělat více pro to, abyste udrželi své zuby a dásně zdravé.

Zdravý úsměv - péče o zuby a dásně

Zkušená dentální hygienistka vám v knize poradí, co všechno můžete udělat pro to, aby vaše dásně zůstaly pevné a zuby zdravé po celý život. Autorka objasňuje příčiny vzniku nejčastějších onemocnění dutiny ústní - od zubního kazu až po paradentózu - a prozradí, jak jim účinně předcházet. Seznámí vás se správnou péčí a s vhodnými pomůckami pro běžnou ústní hygienu.

Nezapomeňte na kartáček na jazyk!

Proč používat kartáček na jazyk? Bakterie na jazyku jsou hlavní příčinou zápachu z úst, stejné baktérie jsou spojovány s onemocněním dásní. Pro dosažení optimálních výsledků kartáček na jazyk používejte před čištěním zubů! Z hygienických důvodů kartáček každé tři měsíce vyměňte za nový.

White Pearl Single - profesionální stomatologický bělící gel

White Pearl byl několik let testován na stomatologické klinice, kde bylo kladeno maximální úsilí na bezpečnost a účinnost. U testované skupiny došlo ke značnému vybělení zubů. White Pearl dezinfikuje ústní dutinu a i v případě dlouhodobého používání nepůsobí negativně na zubní sklovinu.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 3.3 Počet: 7 Nejlepší: 5 Nejhorší: 3

Souvisejicí články

Vázání na snowboardu

Snowboarding

07.03.2006

Tři kostky cukru

Craving

08.03.2006

Detail plaveckého bazénu

Aqua aerobic

08.03.2006

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2020 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies