Vyhlášení výherců soutěže o čajový set

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili soutěže o dárkové balíčky obsahující bílou čajovou soupravu, balení Gaba zeleného čaje a 3 balení tibetských vonných tyčinek. Soutěž pořádal magazín Mineralfit.cz ve spolupráci s e-shopem Tea Tao. V dnešním článku Vám prozradíme, kdo vyhrál. Všem výhercům blahopřejeme!

Bílá čajová souprava v krabici

<!-- -->

Soutěžní otázky zněly

  1. Vyjmenujte alespoň tři blahodárné účinky Gaba zeleného čaje na zdraví.

  2. Co znamená zkratka GABA?

  3. Jaká metoda zpracování je typická pro Gaba zelený čaj a co tato metoda zpracování obnáší?

Kdo vyhrává?

Ten, kdo poslal správné odpovědi a umístil se 100., 200., 300., 400., 500., 600., 700., 800., 900. a 1000. v pořadí, získává dárkový balíček, který obsahuje:

  • Balení Gaba zelený čaj

  • Bílou čajovou soupravu, která obsahuje gaiwan, slévátko a 6 čajových misek

  • 3 balení tibetských vonných tyčinek

Výherci dárkových balíčků

100. místo - Eva Kolářová, Sušice

200. místo - Jana Mokrášová, Ratíškovice

300. místo - Petra Rojíková, Plzeň

400. místo - Marie Birklenová, Suché Lazce

500. místo - Vladimíra Šajtarová, Studénka

600. místo - Petra Kubáňová, Nový Jičín - Loučka

700. místo - Jindřich Ryk, Most

800. místo - Gabriela Schönová, Markvartovice

900. místo - nebylo obsazeno

1000. místo - nebylo obsazeno

Výhercům gratulujeme!

Všeobecné podmínky soutěže

1) Veškeré soutěže probíhající na internetových portálech mineralfit.cz, chovatelka.cz a samuraj.cz jsou vyhodnocovány odbornou porotou redakčního týmu, vyhodnocování neprobíhá formou loterie.

2) Příspěvky do soutěží, soutěžní odpovědi a fotografie posílejte na soutěžní e-mail soutez@mineralfit.cz (do předmětu e-mailu vždy uvádějte název příslušné soutěže). Fotografie nesmí přesáhnout velikost 0,5 MB a budou posílány ve formátu JPG. Soutěžní příspěvky se nevracejí.

3) V případě soutěží, u kterých soutěžící posílají fotografie, náměty, vtipy a jiné práce tvůrčího charakteru, bude vždy 10 nejlepších prací s udáním autora zveřejněno na internetových stránkách.

4) Soutěžícím se rozumí fyzická osoba která se může jedné soutěže zúčastnit pouze jednou. V jiném případě si zřizovatel soutěže vyhrazuje právo soutěžícího z dané soutěže vyloučit.

5) Veškeré soutěžní odpovědi, fotografie a jiné práce, které podléhají vyhodnocení, nesmí být v rozporu s platným zákonem o autorských právech. Poruší-li soutěžící tento zákon, bude za případné důsledky odpovědný.

6) Soutěžící nebo jeho zákonný zástupce má povinnost uvést své jméno a příjmení, rok narození, platnou e-mailovou adresu (pokud nějakou vlastní), telefonní kontakt a poštovní adresu.

7) Výhry ze soutěží budou odeslány na poštovní adresu do 14 dnů od skončení soutěže. V případě, že soutěžící výhru z jakéhokoliv důvodu odmítne, bude výhra automaticky přesunuta na dalšího výherce v pořadí. Výsledky dané soutěže se účastníci soutěží dozví do tří dnů od ukončení soutěže, a to na internetových stránkách daného magazínu, na kterém soutěž probíhala.

8) Zřizovatel soutěže si vyhrazuje právo zachovávat kontaktní informace o soutěžících.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 4.0 Počet: 1 Nejlepší: 4 Nejhorší: 4

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2023 Railsformers s.r.o., Zásady zpracování osobních údajů Nastavení Cookies