Vyhlášení výherců soutěže o luxusní vibrátory!!!

Děkujeme všem, kteří se zúčastnili soutěže o luxusní vibrátory od www.FunToys.cz a www.LELOdesign.cz. Zajímá Vás, na koho se v této soutěži usmálo štěstí? Výherce naleznete ve článku.

Ružovo-černý vibrátor

Soutěžní otázky zněly:

1. Kde se vyrábí erotické hračky pro dospělé Fun Factory ?

a/ Čína

b/ Německo

c/ USA

2. Kde se nachází návrhářské studio firmy LELO ?

a/ Česká republika

b/ Francie

c/ Švédsko

3. Jakým způsobem je napájen intimní masážní strojek SaSi ?

a/ přímo ze sítě 220V

b/ 4 x tužková baterie typu AA

c/ akumulátorem, který se dobíjí podobně jako mobilní telefon nebo mp3 přehrávač

Kdo vyhrál?

1. cenu - vibrátor Fun Factory Delight s prestižním designem v hodnotě 3300 Kč získává paní Monika Knapková z Ostravy

2. cenu - vibrátor LELO Gigi v hodnotě 2000 Kč získává pan Jan Květoň z Úlice

3.cenu - vaginální kuličky Fun Factory SMARTBALLS teneo duo v hodnotě 700 Kč získává paní Hana Pařilová z Ořechova

Všem výhercům srdečně gratulujeme!

Všeobecné podmínky soutěže

1) Veškeré soutěže probíhající na internetových portálech mineralfit.cz, chovatelka.cz a samuraj.cz jsou vyhodnocovány odbornou porotou redakčního týmu, vyhodnocování neprobíhá formou loterie.

2) Příspěvky do soutěží, soutěžní odpovědi a fotografie posílejte na soutěžní e-mail soutez@mineralfit.cz (do předmětu e-mailu vždy uvádějte název příslušné soutěže). Fotografie nesmí přesáhnout velikost 0,5 MB a budou posílány ve formátu JPG. Soutěžní příspěvky se nevracejí.

3) V případě soutěží, u kterých soutěžící posílají fotografie, náměty, vtipy a jiné práce tvůrčího charakteru, bude vždy 10 nejlepších prací s udáním autora zveřejněno na internetových stránkách.

4) Soutěžícím se rozumí fyzická osoba která se může jedné soutěže zúčastnit pouze jednou. V jiném případě si zřizovatel soutěže vyhrazuje právo soutěžícího z dané soutěže vyloučit.

5) Veškeré soutěžní odpovědi, fotografie a jiné práce, které podléhají vyhodnocení, nesmí být v rozporu s platným zákonem o autorských právech. Poruší-li soutěžící tento zákon, bude za případné důsledky odpovědný.

6) Soutěžící nebo jeho zákonný zástupce má povinnost uvést své jméno a příjmení, rok narození, platnou e-mailovou adresu (pokud nějakou vlastní), telefonní kontakt a poštovní adresu.

7) Výhry ze soutěží budou odeslány na poštovní adresu do 14 dnů od skončení soutěže. V případě, že soutěžící výhru z jakéhokoliv důvodu odmítne, bude výhra automaticky přesunuta na dalšího výherce v pořadí. Výsledky dané soutěže se účastníci soutěží dozví do tří dnů od ukončení soutěže, a to na internetových stránkách daného magazínu, na kterém soutěž probíhala.

8) Zřizovatel soutěže si vyhrazuje právo zachovávat kontaktní informace o soutěžících.

Jak se vám líbil článek? Hodnocení: 5.0 Počet: 1 Nejlepší: 5 Nejhorší: 5

Diskuze

Vybrané video

Bezbolestná léčba zubního kazu

Lifestylový magazín Mineralfit.cz zabaví celou rodinu. Dočtete se zde spoustu informací o zdraví, kráse, stylu, zdravém jídelníčku, zajímavostech ze světa, práci, bylinkách či vztazích mezi rodiči a dětmi.

O magazínu

ZŮSTAŇTE VE SPOJENÍ

POSLEDNÍ ČLÁNKY

POSLEDNÍ TWEETY

© 2020 Railsformers s.r.o., Ochrana osobních údajů Cookies